Google+

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google+ to oficjalny klient sieci społecznościowej o takiej samej nazwie. Podobnie do Facebooka, także i tutaj najważniejszą możliwością jest przeglądanie strumienia treści, a także dodawanie nowych wpisów. Oprócz osób dodanych w kręgach, aplikacja wyświetla również informacje ze społeczności których użytkownik jest członkiem.

W ramach wpisów możliwe jest komentowanie, dodawanie +1, oraz udostępnianie wpisów dalej. Aplikacja oferuje ponadto dynamiczne wyszukiwanie osób, oraz zarządzanie kręgami. Możliwe jest również przeglądanie i dodawanie nowych zdjęć w ramach albumów Google. Nie zabrakło tworzenia nowych wydarzeń i zapraszania do nich innych osób.

Aplikacja pozwala również na meldowanie własnej lokalizacji i automatyczne wysyłanie zdjęć wykonanych urządzeniem do albumów Google jako kopii zapasowej. Klient oczywiście obsługuje powiadomienia różnego typu, którymi można zarządzać poprzez ustawienia. Google+ udostępnia jeden widget na pulpit, który wyświetla ostatnie wpisy ze strumienia. Pozwala on na szybkie przejście do wpisu, napisanie własnego, a także otworzenie głównego okna aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 05.10.2014 03:10

Z wielkim poszanowaniem dla waszego systemu i ilosci pracownikow ..prezesow i reszty stanowisk uczestnikow jak i do tych ktorzy publikuja komentarze i ich rodzin od jednej i drugiej strony..za wspaniale programy i sprzety przy tylu prezesach sa niesamowite....za te komedie na forum w ktore porownywane jest do wszystkiego co sie rusza i jest zabawne i nie ma zwiazku z rzeczywistoscia(brak kodu)na brak komedii...:-) za regulaminy za dostep do 415 stron decydujacych i ukladanie za kazdym razem innej drogi...przy tylu prezesach by sie wydeptala...pelen podziw i uklony dla systemu koloni...xxx ps.autografuf nie zbieram!!jestescie tacy sami zero roznicy...dlatego salutuje $ama!!! Bo moj blog bedzie prawdziwy 1na milion! mck :-) pozdrawiam