Google Meet Google Meet

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google Meet to darmowa aplikacja kliencka do obsługi platformy komunikacyjnej od firmy Google. Dostępna jest dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida oraz iOS-a i umożliwia wygodną wideo-komunikację za pośrednictwem Internetu. Dzięki niej możliwe jest m.in. prowadzenie nauczania i szkoleń online, a także organizowanie wideokonferencji.

Co oferuje Google Meet?

Platforma, jak również sama aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą i intuicyjną obsługą. Umożliwia ona przeprowadzania wideo-spotkań o różnym charakterze i w wysokiej jakości. W obrębie pojedynczego spotkania maksymalnie zgromadzić można nawet 250 osób. Użytkownik inicjujący spotkanie może wygodnie zarządzać osobami dołączającymi do nich poprzez proste rozsyłanie zaproszeń.

Poza samą komunikacją audio-wizualną Google Meet oferuje możliwość sprawnego udostępniania uczestnikom własnego ekranu w celu prezentacji różnego typu dokumentów czy materiałów. Twórcy zadbali również o aspekty związane z bezpieczeństwem. Dane podczas spotkań transmitowane są w zaszyfrowanej postaci, uniemożliwiającej dostęp do nich przez osoby trzecie. Nie zabrakło również narzędzie do zapobiegania nadużyciom w trakcie rozmów.

Kluczowe cechy Google Meet:

  • darmowa platforma do wideo-spotkań
  • spotkanie skupiać może do 250 osób
  • wysoka jakość transmitowanego obrazu i dźwięku
  • opcja udostępniania ekranu
  • szyfrowane połączenia
  • aplikacje klienckie dla wielu platform

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!