Google News Google News

Strona główna iOS Wiadomości Aktualności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google News to czytnik wiadomości, który pozwala nie tylko zapoznać się z najważniejszymi nagłówkami z interesujących nas dziedzin, ale też dowiedzieć się o nich więcej, korzystając z szerokiej gamy źródeł wiadomości w swoim języku.

Dzięki SI Google'a ważne wydarzenia są opisane w czytelny sposób z osią czasu, informacjami o ważnych osobach i miejscach, FAQ, a także opiniami wyrażonymi przez różne strony, co jest bardzo istotne w zalewie informacji i bańkach informacyjnych, w których zdarza nam się żyć. Wydarzenie tego typu będzie widoczne jako przewijana lista nagłówków i leadów z różnych artykułów.

Na ekranie głównym aplikacji zobaczymy dobrze dobrane najważniejsze wiadomości. Dzięki takiemu podsumowaniu można szybko dowiedzieć się więcej o najważniejszych wydarzeniach dnia z kraju i ze świata. Na szczycie listy znajdziemy 5 najważniejszych wiadomości, poniżej możemy przewijać strumień z artykułami dobranymi przez aplikację.

Google obiecuje, że w aplikacji podawane są informacje jedynie z rzetelnych źródeł, ale niekoniecznie będą to tylko najpopularniejsze strony. Google News można też wykorzystać jako czytnik RSS-ów, odnajdując konkretne strony lub konkretne tematy. Dzięki temu nie umknie nam żadna wiadomość o ulubionym programie, zespole czy firmie.

W aplikacji można bez problemu oglądać także wiadomości podzielone na kategorie i otwierać mobilne wersje artykułów. Ciekawe wpisy można zapisywać jako ulubione.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!