Google News na iPhone'a, Androida i Palm Pre

Strona główna Aktualności

O autorze

Na oficjalnym blogu Google pojawiła się informacja o zoptymalizowaniu Google News pod kątem telefonów iPhone, Android oraz Palm Pre. Przypomnijmy, że już wcześniej serwis ten dostępny był w wersji na telefony komórkowe dla urządzeń korzystających z systemów Windows Mobile, Blackberry OS czy Symbian S60.

Nowa wersja umożliwi korzystanie z Google News w taki sam sposób jak na komputerze typu desktop. Na stronie głównej wyświetlane jest więcej wiadomości, źródeł oraz obrazków przy zachowaniu podobnego wyglądu interfejsu. Uprościliśmy również dostęp do działu ulubione, wyszukiwania artykułów oraz odtwarzania filmów. Co więcej, ustawienia Google News wprowadzone na zwykłych komputerach zostaną odczytane również na telefonach komórkowych - czytamy na oficjalnym blogu Google.

Obecne serwis Google News dostępny jest w blisko 70 edycjach w 29 wersjach językowych. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy do oficjalnego Centrum Pomocy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych