Google Trips Google Trips 1.14.0.255026476

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google Trips aplikacja pozwalająca na zaplanowanie podróży oraz poznanie atrakcji turystycznych oraz urokliwych miejsc w wybranym przez użytkownika regionie. W atrakcyjny sposób prezentowane są tam informacje nie tylko o miastach czy muzeach, ale także zabytkach przyrody czy restauracjach.

Po uruchomieniu należy wprowadzić informacje na temat celu podróży, można ich także dodać kilka. Następnie, w celu zaproponowania imprez, konieczne jest określenie terminu wyjazdu i powrotu. Możliwe jest także automatyczne zsynchronizowanie Google Trips z Gmailem, dzięki czemu w aplikacji pojawią się automatycznie dane dotyczące np. rejestracji w hotelu pochodzące z korespondencji.

Informacje turystyczne prezentowane są w formie atrakcyjnych kart, w których nie zabrakło zdjęć atrakcji, a także podglądu ocen i opinii na temat danego miejsca. Szczególnie praktycznie prezentuje się właśnie lista atrakcji, którą można przeglądać według różnych kategorii, np. przyrodnicze, architektoniczne, ale także po prostu w porządku alfabetycznym lub pod względem bliskości lokalizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!