r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Trips

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Google Trips aplikacja pozwalająca na zaplanowanie podróży oraz poznanie atrakcji turystycznych oraz urokliwych miejsc w wybranym przez użytkownika regionie. W atrakcyjny sposób prezentowane są tam informacje nie tylko o miastach czy muzeach, ale także zabytkach przyrody czy restauracjach.

Po uruchomieniu należy wprowadzić informacje na temat celu podróży, można ich także dodać kilka. Następnie, w celu zaproponowania imprez, konieczne jest określenie terminu wyjazdu i powrotu. Możliwe jest także automatyczne zsynchronizowanie Google Trips z Gmailem, dzięki czemu w aplikacji pojawią się automatycznie dane dotyczące np. rejestracji w hotelu pochodzące z korespondencji.

Informacje turystyczne prezentowane są w formie atrakcyjnych kart, w których nie zabrakło zdjęć atrakcji, a także podglądu ocen i opinii na temat danego miejsca. Szczególnie praktycznie prezentuje się właśnie lista atrakcji, którą można przeglądać według różnych kategorii, np. przyrodnicze, architektoniczne, ale także po prostu w porządku alfabetycznym lub pod względem bliskości lokalizacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google Trips – pierwszy rzut oka na nową androidową aplikację dla turystów

0
05.05.2016  •  Maciej Olanicki

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Google planuje udostępnić całkowicie nową aplikację przydatną w podróży, z której z powodzeniem korzystać będzie można niezależnie od regionu. Dziś mamy już możliwość testowania wersji beta Google Trips i można z całą pewnością powiedzieć, że aplikacja będzie dobrym wyborem dla planujących urlop. Oficjalnie aplikacja dostępna jest w ramach zamkniętego programu beta, do którego dostęp mają wyłącznie uczestnicy programu Lokalni Przewodnicy, instalator szybko jednak trafił do Sieci i testować Google Trips można już samodzielnie, po pobraniu aplikacji z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
wesoly82   10 #2 20.09.2016 13:19

Fajna apka... szkoda, że nie miałem jej jak wracałem z HZ :(

  #1 08.05.2016 13:01

zainstalowałem i latem zobaczymy ;) Na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.