reklama

Google tworzy punkt wymiany informacji dla wolontariuszy

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

All for Good to nowy projekt Google, którego zadaniem jest aktywizacja wolontariatu.

Jak czytamy na blogu Google, specjalna witryna jest owocem akcji "20%", w ramach której inżynierowie, menedżerowie i inni pracownicy Google mogą poświęcać jeden dzień w tygodniu na projekty niezwiązane z ich podstawowymi obowiązkami. W witrynie tej nazwanej All for Good ogłaszać się mogą osoby oferujące niezarobkową pracę i poszukujące chętnych wolontariuszy. Ochotnicy mogą z kolei wykorzystać witrynę do znajdowania okazji do pomocy innym blisko swojego miejsca pobytu.

All for Good dopiero się rozwija, w Polsce udało nam się znaleźć jedynie jedną ofertę wolontariatu. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany ochotniczą pracą na rzecz innych, warto uważnie śledzić dalszy rozwój serwisu Google.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić