Gravity Rider Gravity Rider 1.18.3

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gravity Rider to zręcznościowe wyścigi na motocyklu od Vivid Games, czyli polskiego studia odpowiedzialnego za Real Boxing, Godfire: Rise of Prometheus czy Space Pioneer.

Akcja toczy się w kosmosie, gdzie przemierzamy kolejne plansze, starając się dotrzeć do mety jak najszybciej, nie dać się złapać w pułapkę i zebrać cenne przedmioty na trasie. Każdy poziom można ukończyć zdobywając aż trzy gwiazdki, ale nie będzie to łatwe, bo z czasem Gravity Rider staje się naprawdę wymagające. Zakręcone tory wypełnione są rozmaitymi platformami, przepaściami i szalonymi zakrętami.

Sterowanie w Gravity Rider odbywa się przy użyciu ekranu dotykowego. Możemy nie tylko dodawać gazu i hamować, ale także pochylać się lub odchylać na motocyklu, by dostać się do „znajdziek” czy też poradzić sobie z pokonaniem trudniejszego fragmentu.

Gravity Rider jest dostępne do pobrania za darmo. Chcąc jednak szybciej osiągać postępy w grze można „farmić” wirtualną walutę lub też zdecydować się na skorzystanie z mikropłatności, dzięki którym natychmiast będziemy mogli kupić pojazdy niezbędne do użycia w kolejnych zawodach czy też nabyć innego rodzaju dodatki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!