r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry z serii Halo: Spartan taniej na Windows Phone i Windows

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cyklicznych promocji dla sklepów Windows Phone i Windows w tym tygodniu można w obniżonej cenie nabyć dwie gry ze świata Halo. Choć stworzono je z myślą o urządzeniach mobilnych, to wyjątkowo dobrze prezentują się także na komputerach PC z Windows 8.1 i 10.

Mowa o Halo: Spartan Assault oraz jej następczyni Halo: Spartan Strike. Obie gry to klasyczne strzelanki, w których akcję obserwujemy z góry. Przed każdą misją wybieramy odpowiednie uzbrojenie (startowe różni się w zależności od planszy) oraz ustalamy modyfikatory. Te podnoszą poziom trudności, a zarazem zwiększają ilość punktów i nagrodę za wykonanie zadania. Mogą np. zmniejszać ilość naboi w magazynkach czy też ukrywać interfejs przez co nie widzimy stanu swojego zdrowia. Oprócz broni wybieramy także dwa wzmocnienia.

r   e   k   l   a   m   a

Misje to zazwyczaj klasyczna "zabij wszystkich", często dzielą się na kilka mniejszych zadań. Pod nasze dowodzenia zostają oddane także pojazdy, a na planszach odnajdziemy działa i inne obiekty nad którymi możemy przejąć kontrolę. Miłym urozmaiceniem są cotygodniowe wyzwania pozwalające zgromadzić dodatkowe fundusze i mobilizujące do gry.

Gry sprawdzają się zwłaszcza na komputerach z podłączoną klawiaturą i myszką bądź też padem. W ramach promocji Halo: Spartan Assault możemy nabyć za 11 zł, a Halo: Spartan Strike za 13 zł. Obie w wersjach uniwersalnych, tak więc zakup daje nam dostęp do wersji na telefon oraz komputery. Dzięki wsparciu usługi Xbox Live postępy w grze synchronizują się pomiędzy urządzeniami.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.