reklama

Hacker's Keyboard v1.39.3

Strona główna Android Personalizacja Klawiatury
Pobierz program
lub zeskanuj:

Klawiatura Hacker’s Keyboard to klawiatura ekranowa dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Jak sama nazwa wskazuje, jej głównym celem jest nie umożliwienie szybkiego i wygodnego pisania dłuższych tekstów, ale raczej zwiększenie możliwości poprzez zaoferowanie pełnego układu oraz wielu dodatkowych przycisków funkcyjnych przydatnych w profesjonalnych zastosowaniach.

Na początku użytkownik może nie dostrzec żadnych zalet Hacker’s Keyboard względem innych rozwiązań. Potęga tej klawiatury uwidacznia się w układzie poziomym. W takim wypadku użytkownik otrzymuje do dyspozycji dodatkowy wiersz z cyframi, klawiatura wyświetla także przyciski CTRL, ALT i TAB, które pozwalają na łatwiejsze operowanie w przypadkach takich jak edycja / kopiowanie / wklejanie, lub też wygodniejszą obsługę terminala. Poprzez użycie przycisku Fn użytkownik otrzymuje dodatkowo szybko dostęp do klawiszy takich jak F1-F12, Home, End, PgUp i PgDn a także Insert i Delete. Klawiatura obsługuje ponadto głosowe wprowadzanie treści poprzez system rozpoznawania mowy firmy Google. Aplikacja zwraca swoją uwagę ogromną ilością ustawień, dzięki którym użytkownik może dokładnie spersonalizować wygląd i działanie klawiatury.

Możliwa jest zmiana wysokości okna klawiatury, zmiana ilości wierszy w obu trybach, a także włączanie sugestii wprowadzanych słów. Użytkownik może ponadto ustalić rozmiar przycisków, zmienić skórkę na jedną z kilku dostępnych (m.in. motyw Ice Cream Sandwich oraz Gingerbread), określać automatyczne zachowania takie jak wstawianie wielkich liter Hacker’s Keyboard może także wyświetlać sugestie w wypadku błędnie wprowadzanych słów z obsługą kilku języków jednoczenie. Aplikacja jest dostępna za darmo, nie udostępnia interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 21.11.2014 15:46

Luźna propozycja - Multiling O Keyboard
https://play.google.com/store/apps/details?id=kl.ime.oh

https://www.youtube.com/watch?v=g9DR_mfoO4k

Mała, szybsza niż np. SwiftKey, bez uprawnień do łączenia z siecią. Trzeba ją tylko dostosować, bo domyślny motyw jest ... koszmarny :)

reklama