Hidden Disk Hidden Disk 4.11

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hidden Disk to narzędzie, które pozwala na utworzenie ukrytego dysku zabezpieczonego hasłem w celu ochrony poufnych dokumentów lub innych cennych plików i folderów.

Po uruchomieniu aplikacji należy wybrać opcję "Create disk X", by rozpocząć operację tworzenia ukrytego dysku (X można zmienić na jakąkolwiek inną literę), czytając uważnie komunikaty widoczne na ekranie. Co istotne, nowy dysk możemy zabezpieczyć hasłem. W trakcie wykonywania tej czynności warto podać adres e-mail, dzięki czemu – w razie potrzeby – będziemy mogli odzyskać hasło.

Wirtualny dysk przygotowany za pomocą Hidden Disk pojawia się tuż obok fizycznych napędów w Eksploratorze Windows. Co ciekawe, jeśli dysk nie jest zabezpieczony hasłem, staje się niewidoczny po awarii zasilania lub wyłączeniu systemu operacyjnego Windows. Dysk można także zdezaktywować ręcznie z poziomu głównego okna programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!