r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HitFilm 2 Express dostępny za darmo, tym razem tylko do niedzieli

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Filmowcy znów mogą zgarnąć zupełnie za darmo program HitFilm Express 2, przeznaczony przede wszystkim do pracy z greenscreenem i tworzenia efektów specjalnych. Promocja trwa do niedzielnego poranka naszego czasu.

Tym razem licencję na program HitFilm 2 Express można za darmo zgarnąć ze sklepu Green Screen Systems. Sama licencja nic nie kosztuje, ale można zamówić także wersję pudełkową i zapłacić za nią niecałe 10 dolarów plus koszty przesyłki. Licencja pozwala na korzystanie z programu na jednym komputerze przez nieograniczony czas, zarówno w celach zarobkowych, jak i niekomercyjnych.

Po złożeniu zamówienia natychmiast dostaniemy rachunek. Na dostarczenie kodu aktywacyjnego do programu i odnośników umożliwiających jego pobranie trzeba będzie jednak chwilę poczekać – sklep zapewnia, że zajmie to najwyżej godzinę, ale może to zająć chwilę dłużej. W razie problemów można skontaktować się z obsługą, która zadba o to, by kod dotarł do każdego (tak było w jednym z przypadków w Redakcji).

r   e   k   l   a   m   a

Nie jest to najnowsza wersja programu, ale wciąż można dzięki niej sporo zdziałać. Klienci, którzy zgłoszą się po wersję drugą, otrzymają także kod obniżający cenę HitFilm 3 Pro o 50 dolarów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.