r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Homestyler Interior Design 2.5.0

Strona główna iOS Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów

Homestyler Interior Design to aplikacja, która służy do tworzenia modeli 3D wnętrz pomieszczeń, np. mieszkania lub domu.

Program jest prostym i wygodnym w obsłudze narzędziem do projektowania wnętrz. Program pozwala zrobić zdjęcie przestrzeni, którą chcemy zaaranżować lub wykorzystać fotografię z pamięci urządzenia, a także skorzystać z "wzorów" domowych wnętrz dostępnych w aplikacji. Na wybranym pliku możemy nanosić wirtualne przedmioty, zmieniać ich położenie, powiększać lub zmniejszać.

Dla osób szukających inspiracji przewidziano sekcję 3D Design Stream. Zawiera ona przykłady aranżacji wnętrz różnego typu i w różnym stylu. Kompozycje można oceniać oraz komentować (opcja dla zalogowanych użytkowników), a także udostępniać je (np. e-mailem lub przez iCloud). Za źródło pomysłów może posłużyć również dostępny w aplikacji ilustrowany magazyn poświęcony tematyce urządzania wnętrz.

W aplikacji znajdziemy też bogaty katalog różnego rodzaju produktów i sprzętów domowych, np. luster, kanap, szaf itp. Po wybraniu danego produktu, możemy umieścić go w pokoju wirtualnego domu i sprawdzić w widoku 3D, jak pasuje do otoczenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
04.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.