Homestyler Interior Design Homestyler Interior Design 3.9.9

Strona główna iOS Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Homestyler Interior Design to aplikacja, która służy do tworzenia modeli 3D wnętrz pomieszczeń, np. mieszkania lub domu.

Program jest prostym i wygodnym w obsłudze narzędziem do projektowania wnętrz. Program pozwala zrobić zdjęcie przestrzeni, którą chcemy zaaranżować lub wykorzystać fotografię z pamięci urządzenia, a także skorzystać z "wzorów" domowych wnętrz dostępnych w aplikacji. Na wybranym pliku możemy nanosić wirtualne przedmioty, zmieniać ich położenie, powiększać lub zmniejszać.

Dla osób szukających inspiracji przewidziano sekcję 3D Design Stream. Zawiera ona przykłady aranżacji wnętrz różnego typu i w różnym stylu. Kompozycje można oceniać oraz komentować (opcja dla zalogowanych użytkowników), a także udostępniać je (np. e-mailem lub przez iCloud). Za źródło pomysłów może posłużyć również dostępny w aplikacji ilustrowany magazyn poświęcony tematyce urządzania wnętrz.

W aplikacji znajdziemy też bogaty katalog różnego rodzaju produktów i sprzętów domowych, np. luster, kanap, szaf itp. Po wybraniu danego produktu, możemy umieścić go w pokoju wirtualnego domu i sprawdzić w widoku 3D, jak pasuje do otoczenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!