Houseparty Houseparty

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Houseparty to aplikacja społecznościowa, dzięki której będziesz mógł porozmawiać z członkami rodziny, przyjaciółmi i znajomymi „twarzą w twarz” bez konieczności wychodzenia z domu.

To nie wszystko!

Chcesz z kimś zagrać w grę? A może masz ochotę na zwykłą pogawędkę? Szukasz nowych kontaktów? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Houseparty jest właśnie dla ciebie. To bardzo proste w obsłudze narzędzie w formie internetowego komunikatora posiadające szereg ciekawych funkcji.

Przydatne powiadomienia

Po uruchomieniu Houseparty inni użytkownicy natychmiast otrzymają informację, że zalogowaliśmy się do serwisu. Działa to rzecz jasna także w drugą stronę, więc od razu będziemy wiedzieć, z kim możemy porozmawiać. Mowa w tym przypadku jednak nie o czacie tekstowym, ale wideo rozmowie za pomocą kamery wbudowanej w nasz smartfon lub tablet.

Czytelny interfejs

Houseparty zostało skonstruowane tak, by z łatwością można było rozpocząć rozmowę, uruchomić grę lub dodać nowe kontakty do znajomych. Narzędzie posiada przejrzystą, nowoczesną szatę graficzną.

Najważniejsze cechy:

  • serwis społecznościowy w formie aplikacji
  • rozmawiaj, graj, dodawaj nowych znajomych
  • łatwe nawiązywanie kontaktów
  • prostota użytkowania
  • nowoczesny interfejs

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!