Houzz Interior Design Ideas Houzz Interior Design Ideas version 20.12.28

Strona główna iOS Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Houzz Interior Design Ideas to aplikacja, która zawiera obszerny poradnik dotyczący urządzania mieszkania, domu i ogrodu.

Program ma przejrzysty, dopasowany do "płaskiej" stylistyki systemu iOS interfejs, który ułatwia przeglądanie treści zawartych w aplikacji. Program oferuje ogromną bazę wiedzy dla osób, które szukają inspiracji oraz pomysłów do urządzenia wnętrza mieszkania lub domu, a także zastanawiają się nad zmianami w wystroju ogrodu.

W aplikacji dostępne są wzory umeblowania i wystroju danych pomieszczeń (np. kuchni lub sypialni), wraz ze zdjęciami w wysokiej jakości. Ułatwieniem dla użytkownika jest też wyszukiwarka treści, a wyniki wyszukiwania można filtrować np. pod kątem danego stylu lub nazwy pomieszczenia. Materiały zawarte w aplikacji można udostępniać dalej, za pomocą systemowego mechanizmu dzielenia się treściami.

Po założeniu konta w aplikacji (przy pomocy adresu e-mail lub konta na Facebooku), uzyskamy dostęp do grup dyskusyjnych wewnątrz usługi Houzz. Możliwe będzie też oznaczanie wątków jako ulubionych lub obserwowanych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!