I Ty możesz zobaczyć Billa Gatesa!

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak już informowaliśmy w połowie stycznia, jutro zawita do Polski Bill Gates - Prezes Rady Nadzorczej i Główny Architekt Oprogramowania Microsoft Corporation.

Bill Gates w trakcie swojej wizyty w Polsce będzie m.in. otwierać konferencję zorganizowaną z okazji Dnia Bezpiecznego Komputera, pod nazwą Przyszłość bezpieczeństwa. W trakcie swojej prezentacji opowie o tym, nad czym obecnie pracują programiści w Microsoft, jakie rozwiązania znajdą się w Windows Vista, i czego jeszcze w działce bezpieczeństwa można się spodziewać po naszej firmie już w ciągu najbliższych miesięcy.

Bill Gates jest jedną z trudniej dostępnych osób na świecie więc warto skorzystać choćby z pośredniej formy kontaktu z Tą wyjatkową postacią. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w prezentacji osobiście, polski oddział Microsoft przygotowuje transmisję online. Prezentację (w języku angielskim z polskim lektorem) oglądać będzie można na stronach Microsoft TechNet w dziale "Webcasty" (wymagana rejestracja poprzez usługę Microsoft Passport) w czwartek 02.02.2006 od godz. 15:00. Polecamy!

© dobreprogramy
s