ICARUS.1 1.0.7b

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Miłośnicy filmów z serii Obcy i innych klasyków kina science-fiction z akcją w kosmosie powinni zdecydowanie zainteresować się projektem ICARUS.1. Przepięknie oddaje on ducha reprezentantów gatunku, oblekając najważniejsze jego atuty w stylową grę o zacięciu przygodowym. Tytułowa stacja była niegdyś rajem górników, potem nagle słuch o niej zaginął. Wreszcie namierzył ją w przestrzeni pewien dzielny awanturnik.

W niego się właśnie tu wcielamy. Naszym zadaniem jest poznanie historii opuszczonej gwiezdnej jednostki plus oczywiście wzbogacenie się. W magazynach na pewno są skrzynie z minerałami, teraz wypada tylko po nie sięgnąć. Gra nie przeszkadza w chłonięciu atmosfery oświetlanego promieniami lokalnej gwiazdy kompleksu. Nie ma limitu czasowego, należy tylko uważać na poziom tlenu. Jest też wskaźnik cennej rudy.

Projekt działa w dwóch trybach, rozpikselowanym retro i wygładzonym nowoczesnym, ale większy urok ma ten oryginalny. Na pierwszym planie jest błądzenie, a także kombinowanie, jak odblokować dostęp do kolejnych pomieszczeń. Przyda się szybkie odnalezienie m.in. klucza czy łomu. Zainteresowani historią Icarusa zwrócą również uwagę na wciąż aktywne terminale komputerowe z zapiskami załogi, która zniknęła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!