IFA 2014 jeszcze się nie zaczęła, ale hity tych targów zobaczymy już dzisiaj

Strona główna Aktualności

O autorze

Targi IFA 2014 zaczynają się 5 września, ale już dzisiaj wielu producentów zdecydowało się przedstawić swoje najciekawsze nowości. Wśród nich są takie tuzy jak Samsung, Acer i Sony. Pełną relację z targów przedstawimy Wam po ich rozpoczęciu, już dziś jednak bliżej przyjrzymy się tym najbardziej eksponowanym produktom.

IFA (Internationale FunkAusstellung, czyli Międzynarodowa Wystawa Radiowa) są najstarszymi i jednymi z najpopularniejszych niemieckich targów poświęconych elektronice użytkowej. Choć dziś w oczy rzucają się tam najbardziej wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne, to nie braknie na nich też telewizorów, pralek czy lodówek, oczywiście naszpikowanych mikroprocesorami do granic możliwości.

Te wiodące produkty, których premiera nastąpi jeszcze przed IFA 2014 to przede wszystkim Asus ZenWatch, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Gear S, Sony Xperia Z3 i Sony Xperia Z3 Tablet, HTC Desire 820, Lumia 730, Lumia 830, Lenovo Vibe X2 oraz Huawei Ascend Mate 7.

Już teraz obejrzeć można online prezentację Samsunga UNPACKED Episode 2. Oprócz tych oficjalnie zapowiedzianych produktów koreańskiego producenta mogliśmy zobaczyć na nim urządzenie dość zaskakujące – prototyp Galaxy Note Edge , z załamanym na bok wyświetlaczem dotykowym. Większość komentatorów sądziła że to tylko vaporware, ale najwyraźniej Samsungowi udało się rozwiązać problemy techniczne związane z zakrzywianiem wyświetlaczy ciekłokrystalicznych szybciej, niż jakiemukolwiek innemu producentowi.

Wiadomości z IFA 2014 będą przedstawiane regularnie. Już niebawem więcej o smartfonie Galaxy Note 4 i smartwatchu Gear S, a później o kolejnych urządzeniach.

© dobreprogramy
s