r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IFTTT: automatyczne wyciszanie telefonu po połączeniu z Wi-Fi w pracy

Strona główna AktualnościINTERNET

Podłączone do Internetu smartfony pozwalają na bezproblemowy i szybki kontakt, co jednak generuje to jednak sporo powiadomień, w większości dźwiękowych. Korzystając z serwisu IFTTT możemy utworzyć regułę, która pomoże nam zapanować nad głośnością dźwięków w naszym smartfonie – możemy na przykład ustawić automatyczne wyciszanie telefonu po połączeniu się z internetem w pracy.

Logujemy się na nasze konto w serwisie ifttt.com i przechodzimy do tworzenia nowego apletu Wybieramy opcję New Applet dostępną w menu przy naszej nazwie użytkownika. Klikamy na przycisk +this, wyszukujemy i klikamy na Android Device.

Ustalamy regułę wyzwalającą. W naszym przypadku będzie to połączenie z wybraną siecią Wi-Fi (Connects to a specific WiFi network). Wprowadzamy nazwę sieci i klikamy na przycisk Create trigger.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejnym krokiem jest ustalenie akcji, która ma zostać wykonana na naszym smartfonie. W naszym przypadku będzie to wyciszanie dzwonka. Wybieramy usługę Android device, a następnie wskazujemy akcję Mute ringtone. Kończymy proces tworzenia automatycznej reguły, klikając kolejno na przycisk Create action oraz Finish.

Najnowszą wersję IFTTT można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.