r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

INGMobile 3.5.1

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje

INGMobile jest kliencką aplikacja ING Banku Śląskiego, dzięki której możemy z większym komfortem oraz sprawnie korzystać z bankowości internetowej, niż z przeglądarki na ekranie telefonu.

Galeria programu

Aplikacja do pracy wymaga ustalenia osobnego PIN-u - niezależnego od standardowego hasła dostępu do bankowości internetowej, którego normalnie używamy przy logowaniu przez przeglądarkę. Jest to niestety kolejne hasło do zapamiętania, ale jeżeli chcemy zachować wysoki poziom bezpieczeństwa, dobrze jest nie stosować tu tego samego PIN-u, co przy karcie płatniczej.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Dzięki niej możemy zawsze i wszędzie sprawdzić, czy dotarł już do nas przelew, skontrolować stan naszego rachunku czy wykonać operację. Ponadto bez logowania aplikacja pozwala na sprawdzenie aktualnych kursów walut, odszukanie placówki banku, odszukanie najbliższego bankomatu czy też sprawdzenie stanu konta.

Posiadając konto w banku ING po zalogowaniu możemy sprawdzić wszystkie podstawowe informacje takie jak stan posiadanych rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku, transakcje oczekujące, stan rachunków oszczędnościowych, informacje o kartach płatniczych i kredytowych, informacje o pożyczkach oraz wykonamy przelew, doładujemy telefon, spłacimy kartę kredytową. Ciekawą opcją jest możliwość wysłania własnego numeru konta SMS-em lub e-mailem, bez potrzeby kopiowania go czy też przepisywania ręcznego.

Aplikacja posiada także widżet pokazujący nasz stan konta w zależności od ustawionych w programie opcji minimalnego i maksymalnego salda.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Biometria w aplikacji bankowej ING – na iPhonie zalogujesz się odciskiem kciuka

2
OPROGRAMOWANIE 10.08.2015 | Adam Golański

Bank ING poinformował o wprowadzeniu mechanizmu biometrycznego do mobilnej aplikacji bankowej na urządzenia z systemem iOS. Oznacza to, że „bankować” będzie można bez logowania i podawania numeru PIN, wystarczy przyłożyć palec do sensora TouchID. Według banku biometyczny system logowania, działający na iPhoneach 5S, 6 oraz 6 Plus to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, który jest tylko dodatkiem, nie zastępuje normalnego systemu logowania. Jego bezpieczeństwo ma wynikać z tego, że wykorzystuje wbudowane mechanizmy iOS-a, ING tu nic własnego nie wymyślało. Warto tu dodać, że aplikacja…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Axles   19 #1 24.06.2016 08:23

Bardzo chwalę sobie tę aplikację m.in za natychmiastowe powiadomienia o transakcjach, szybkich przelewach czy takiej banalnej rzeczy jak 'skanowanie' paragonów. Powoli przekonuję się do nowej aplikacji Moje ING Mobile, z nowym wyglądem i szeregiem innych dogodności, choć jeszcze posiada szereg błędów.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.