INTAXO Faktury i Księgowość INTAXO Faktury i Księgowość 3.0.0.16-intaxo

Strona główna Android Biuro i firma Programy księgowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

INTAXO Faktury i Księgowość to program do tworzenia faktur i zarządzania nimi. Aplikacja jest przeznaczona dla klientów serwisu Intaxo.pl.

Aby skorzystać z aplikacji, należy posiadać konto w usłudze Intaxo.pl i zalogować się do niego po zainstalowaniu programu. Bez tego będziemy mogli jedynie przejrzeć możliwości oferowane przez program w trybie demo.

Dzięki programowi INTAXO Faktury i Księgowość wystawimy faktury (VAT, pro forma i zaliczkowe) korzystając ze smartfonu lub tabletu. Dokumenty mogą być wystawione do opłacenia nie tylko w złotówkach, ale też np. w euro lub w dolarach. Przygotowane faktury można w szybki i wygodny sposób zapisać jako plik PDF i wysłać do właściwego odbiorcy e-mailem. Program pozwala również tworzyć skany faktur związanych z kosztami firmy i archiwizować je na koncie użytkownika w Intaxo.pl. Ponadto, aplikacja oferuje bogatą bazę danych o towarach, usługach i firmach, które łatwo można wykorzystać do celów dokumentacji związanej z działalnością naszej firmy. Dane firm, które potrzebujemy pozyskać do celów formalnych, możemy wyszukać w bazie Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie numeru NIP lub REGON.

Na ekranie głównym programu wyświetlą się informacje w czterech podstawowych kategoriach: Podsumowanie (tutaj znajdziemy krótką informację o przychodach i wydatkach firmy w danym miesiącu), Przychody (z tego miejsca wystawimy fakturę oraz przejrzymy listę firmowych faktur), Koszty (tutaj dodamy koszt ręcznie lub utworzymy skan dokumentu związanego z wydatkami, które poniosła nasza firma) oraz Księgowość (w tej sekcji znajdują się informacje o czekających firmę opłatach, m.in. terminie uregulowania podatku dochodowego, VAT-u i składki ZUS-owskiej).

Dodatkowe opcje aplikacji czekają na użytkownika w menu bocznym, wysuwanym z lewej strony ekranu. Tutaj znajdziemy skróty do mechanizmy tworzenia faktur i spisu tego typu dokumentów, a także narzędzia do tworzenia skanów dokumentów kosztowych i możliwość ręcznego wpisania kosztów do bazy danych w koncie użytkownika w Intaxo.pl. W menu bocznym czeka również wyszukiwarka firm, towarów oraz usług.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!