INTAXO Faktury i Księgowość 2.9.4-intaxo

Strona główna Android Biuro i firma Programy księgowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

INTAXO Faktury i Księgowość to program do tworzenia faktur i zarządzania nimi. Aplikacja jest przeznaczona dla klientów serwisu Intaxo.pl.

Aby skorzystać z aplikacji, należy posiadać konto w usłudze Intaxo.pl i zalogować się do niego po zainstalowaniu programu. Bez tego będziemy mogli jedynie przejrzeć możliwości oferowane przez program w trybie demo.

Dzięki programowi INTAXO Faktury i Księgowość wystawimy faktury (VAT, pro forma i zaliczkowe) korzystając ze smartfonu lub tabletu. Dokumenty mogą być wystawione do opłacenia nie tylko w złotówkach, ale też np. w euro lub w dolarach. Przygotowane faktury można w szybki i wygodny sposób zapisać jako plik PDF i wysłać do właściwego odbiorcy e-mailem. Program pozwala również tworzyć skany faktur związanych z kosztami firmy i archiwizować je na koncie użytkownika w Intaxo.pl. Ponadto, aplikacja oferuje bogatą bazę danych o towarach, usługach i firmach, które łatwo można wykorzystać do celów dokumentacji związanej z działalnością naszej firmy. Dane firm, które potrzebujemy pozyskać do celów formalnych, możemy wyszukać w bazie Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie numeru NIP lub REGON.

Na ekranie głównym programu wyświetlą się informacje w czterech podstawowych kategoriach: Podsumowanie (tutaj znajdziemy krótką informację o przychodach i wydatkach firmy w danym miesiącu), Przychody (z tego miejsca wystawimy fakturę oraz przejrzymy listę firmowych faktur), Koszty (tutaj dodamy koszt ręcznie lub utworzymy skan dokumentu związanego z wydatkami, które poniosła nasza firma) oraz Księgowość (w tej sekcji znajdują się informacje o czekających firmę opłatach, m.in. terminie uregulowania podatku dochodowego, VAT-u i składki ZUS-owskiej).

Dodatkowe opcje aplikacji czekają na użytkownika w menu bocznym, wysuwanym z lewej strony ekranu. Tutaj znajdziemy skróty do mechanizmy tworzenia faktur i spisu tego typu dokumentów, a także narzędzia do tworzenia skanów dokumentów kosztowych i możliwość ręcznego wpisania kosztów do bazy danych w koncie użytkownika w Intaxo.pl. W menu bocznym czeka również wyszukiwarka firm, towarów oraz usług.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 22.07.2018 08:21

Intaxo może być za darmo tylko musicie powiedzieć o tym
https://intaxo.pl/dla-ksiegowych
Swoim księgowym

  #4 15.07.2018 08:10

Już jest wersja 2.7 a tu stare screeny ??

serpgo.pl   1 #3 02.06.2017 18:21

@Jacek124 (niezalogowany): No chyba jesteś od systim.pl, nie używasz intaxo.pl to po co komentujesz? wejdź sobe na zakładkę gdzie jest Twój program i sobietam komentuj i wychwalaj... Też sobie skomentuje że najlepsza firma seo to serpgo.pl ale to nie o to chodzi

  #2 06.08.2016 11:23

Mi osobiście bardziej przypadł do gustu Systim https://www.systim.pl no i ma więcej możliwości.

  #1 13.07.2016 18:53

no chyba jeden z lepszych o ile nie najlepszych aplikacji na andka do fakturowania, teraz w dodatku nowy layout wersji webowej najładniejszy ze wszystkich tego typu programów do fakturowania online. Brawo intaxo