r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IT Academic Day na Politechnice Częstochowskiej

Strona główna Aktualności

Zbliża się kolejna z cyklu IT Academic Day konferencja. Tym portal dobreprogramy objął patronatem medialnym spotkanie na Politechnice Częstochowskiej.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia od 9:15 w Auli A0 przy ulicy Dąbrowskiego 73 w Częstochowie. Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się, co Microsoft ma do zaoferowania. Ponadto będzie można posłuchać o HTML5 i CSS3, o technologii Microsoft LightSwitch, o zagrożeniach czyhających na urządzenia sieciowe, oraz o projekcie PLATON — usługach w chmurze dla środowiska akademickiego. Prelegentami są pracownicy firm Microsoft, Kaspersky, ICIS i Future Processing, a patronem merytorycznym jest Microsoft, więc należy spodziewać się wysokiego poziomu prezentacji.

Konferencje IT Academic Day odbywają się na uczelniach technicznych (i nie tylko) w całej Polsce. Organizatorami są koła naukowe studentów, a pomaga im w tym firma Microsoft. Udział w konferencji to doskonały sposób na zdobycie wiedzy o ciekawym świecie produktów i technologii firmy Microsoft, zarówno dla doświadczonych specjalistów IT, jak i słuchaczy dopiero rozpoczynających przygody z technologiami z Redmond. Jest to również niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z pracownikami firm znanych na całym świecie.

r   e   k   l   a   m   a

Tradycyjnie spotkanie zakończy losowanie nagród. Tym razem wygrać można upominki, sprzęt i programy, a nagrodą główną jest konsola Xbox 360 z Kinectem. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji na stronie CodeGuru.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.