r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IT Academic Day na Politechnice Radomskiej

Strona główna Aktualności

Studenci koła naukowego PR.NET Politechniki Radomskiej zapraszają pasjonatów programowania na kolejną konferencję informatyczną organizowaną w ramach IT Academic Day - spotkanie odbędzie się 6 grudnia w budynku Auli Głównej Politechniki Radomskiej.

IT Academic Day to cykl organizowanych przez studentów konferencji informatycznych poświęconych głównie rozwiązaniom i technologiom opracowanym przez Microsoft. Spotkania odbywają się na uczelniach na terenie całego kraju. Agenda radomskiej konferencji obejmuje między innymi wystąpienie Bartłomieja Zassa z Microsoft Polska, który opowie o tworzeniu aplikacji dla telefonów Nokia. Słuchacze będą mogli zapoznać się także ze szczegółami dotyczącymi technologii ASP.NET i MVC oraz wysłuchać wystąpienia przedstawiciela K2 Internet, który przybliży zgromadzonym szczegóły dotyczące biblioteki Lucene.NET. Ponadto uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w konkursach, w tym między innymi w turnieju Xbox Kinect. Na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody - oprogramowanie, sprzęt komputerowy i książki.

Wstęp na radomską konferencję IT Academic Day jest bezpłatny - by wziąć w niej udział, wystarczy się zarejestrować.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.