r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Input Director 1.4

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Input Director to nieskomplikowane w obsłudze narzędzie, dzięki któremu za pomocą jednego zestawu urządzeń peryferyjnych, klawiatury i myszki, można obsługiwać wiele komputerów z Windowsem.

Galeria programu

Aby to było możliwe, konieczna jest instalacja programu na wszystkich komputerach, które użytkownik chce synchronizować. Podłączyć trzeba je do tej samej sieci lokalnej. Mechanizm synchronizacji opiera się na relacji master-slave, gdzie masterem jest komputer, do którego podłączone są urządzenia peryferyjne.

Do identyfikacji komputera służy adres wyświetlany w samym programie, zaś do skonfigurowania komputera jako mastera lub slave'a przeznaczono osobne panele, dzięki czemu interfejs nie przytłacza nas ogromem możliwości, które posiada Input Director.

Oprócz prostego współdzielenia myszki i klawiatury, program oferuje między innymi także synchronizację zawartości schowka, szyfrowanie przesyłanych danych czy definiowanie skrótów klawiszowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Współdzielenie myszy i klawiatury na wielu komputerach – poradnik

19
OPROGRAMOWANIE 06.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Do pracy często wykorzystujemy dziś więcej niż jeden komputer, dzięki czemu rośnie zapotrzebowanie na wygodne metody synchronizacji danych. I nie chodzi tutaj o wszelkiej maści cyberschowki, ale także o wygodę obsługi. Prezentujemy metodę, dzięki której za pomocą jednego zestawu urządzeń peryferyjnych – myszy i klawiatury – możemy obsługiwać dowolną liczbę komputerów z Windowsem. Do współdzielenia wprowadzanych za pomocą myszki i klawiatury danych wykorzystamy program Input Director, który dostępny jest w naszej bazie. Zainstalować go należy na wszystkich komputerach, które chcemy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.