r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Input Director 1.4

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Input Director to nieskomplikowane w obsłudze narzędzie, dzięki któremu za pomocą jednego zestawu urządzeń peryferyjnych, klawiatury i myszki, można obsługiwać wiele komputerów z Windowsem.

Aby to było możliwe, konieczna jest instalacja programu na wszystkich komputerach, które użytkownik chce synchronizować. Podłączyć trzeba je do tej samej sieci lokalnej. Mechanizm synchronizacji opiera się na relacji master-slave, gdzie masterem jest komputer, do którego podłączone są urządzenia peryferyjne.

Do identyfikacji komputera służy adres wyświetlany w samym programie, zaś do skonfigurowania komputera jako mastera lub slave'a przeznaczono osobne panele, dzięki czemu interfejs nie przytłacza nas ogromem możliwości, które posiada Input Director.

Oprócz prostego współdzielenia myszki i klawiatury, program oferuje między innymi także synchronizację zawartości schowka, szyfrowanie przesyłanych danych czy definiowanie skrótów klawiszowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Współdzielenie myszy i klawiatury na wielu komputerach – poradnik

19
06.03.2017  •  Maciej Olanicki

Do pracy często wykorzystujemy dziś więcej niż jeden komputer, dzięki czemu rośnie zapotrzebowanie na wygodne metody synchronizacji danych. I nie chodzi tutaj o wszelkiej maści cyberschowki, ale także o wygodę obsługi. Prezentujemy metodę, dzięki której za pomocą jednego zestawu urządzeń peryferyjnych – myszy i klawiatury – możemy obsługiwać dowolną liczbę komputerów z Windowsem. Do współdzielenia wprowadzanych za pomocą myszki i klawiatury danych wykorzystamy program Input Director, który dostępny jest w naszej bazie. Zainstalować go należy na wszystkich komputerach, które chcemy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.