Instapaper 7.5.1

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Instapaper to oficjalna aplikacja usługi o takiej samej nazwie. Dzięki nim możemy w prosty sposób zapisywać artykuły do przeczytania na później. Dodatkowo wersja mobilna posiada szereg usprawnień, które mają nam umilić proces czytania.

Aby skorzystać z Instapaper należy założyć darmowe konto. Możemy tego dokonać z poziomu aplikacji. Na pierwszym planie prezentowane są dodane ostatnio artykuły. Poza tytułem widzimy również nazwę serwisu, autora oraz krótki fragment tekstu. W lewym górny rogu skrywa się menu nawigacyjne. Z jego poziomu możemy przejść do tekstów ulubionych, archiwalnych, przejrzeć stworzone wyróżnienia, filmy zawarte w artykułach czy też przejrzeć ciekawe treści, w tym u naszych znajomych.

Instapaper posiada opcje społecznościowe, aby móc z nich skorzystać należy zdecydować się na profil publiczny. Bardzo ciekawie prezentuje się także lista narzędzi dostępnych podczas czytania tekstu. Poza standardowym trybem nocnym, zmianą tła czy też czcionki Instapaper wspiera systemowy syntezator mowy oraz opcję szybkiego czytania.

W ustawieniach znajdziemy także możliwość powiązania programu z popularnymi serwisami społecznościowymi. Podstawowe możliwości usługi oraz aplikacji otrzymujemy za darmo. Pozostałe są częściowo limitowane, a za pełną swobodę korzystania z Instapaper musimy dodatkowo zapłacić w formie abonamentu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Instapaper teraz całkowicie za darmo i bez reklam. Ale czy nie za późno?

7
02.11.2016  •  Maciej Olanicki

Dotąd największym konkurentem świetnego Pocketa w kategorii aplikacji pozwalających na zapisywanie napotkanych w Sieci artykułów na później, był Instapaper. Niektórych jednak zniechęcała ograniczona licencyjnie funkcjonalność i obecność reklam – aby korzystać z pełni możliwości aplikacji, konieczne był zakup wersji Premium. Aż do dzisiaj. Na blogu twórców aplikacji ukazała się informacja, że Instapaper rezygnuje z płatnej wersji, a wszystkie zarezerwowane dla niej funkcje trafiły do wersji darmowej. Należy wśród nich wymienić możliwość przeszukiwania artykułów, tworzenia nielimitowanej…

Instapaper dla iOS pomaga w szybkim czytaniu treści

4
27.03.2015  •  Paweł Piskurewicz

Wczorajsza aktualizacja aplikacji Instapaper dla systemu iOS przyniosła ze sobą nie tylko usprawniony mechanizm synchronizacji, ale także opcję, która powinna ucieszyć miłośników szybkiego czytania. Specjalnie przygotowany tryb, pozwoli dopasować prędkość wyświetlania treści do ich możliwości. Instapaper to usługa, która ma nam pomóc w zarządzaniu artykułami. Za pomocą odpowiednich wtyczek oraz aplikacji wysyłamy do niej treści, których lekturę chcemy pozostawić sobie na później. Dysponuje także zestawem narzędzi ułatwiających czytanie i niwelowanie rosnącej sterty artykułów. Do listy już…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy