It Only Gets HARDER

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

It Only Gets HARDER to prosta w zasadach platformowa gra logiczna 2D cechująca się niebanalnymi rozwiązaniami oraz wzbogacona dodatkowo aspektami zręcznościowymi. Akcja gry odbywa się na tle prostokątnej planszy podzielonej na mniejsze części w kształcie kwadratów. Każdy z nich stanowi fragment konkretnego pola gry, za którego złożenie w pasującą do siebie całość będzie odpowiedzialny gracz.

Ilość kwadratowych pól, którymi będziemy mogli dysponować jest za każdym razem inna i niezależna w żaden sposób od wielkości i kształtu platformy. Pola należy dopasowywać do siebie w taki sposób, aby nasz mały bohater, którego ruchami również pokierujemy, przeszedł bezpiecznie od początku do końcowego wyjścia z układu. Nie będzie to jednak proste zadanie, ponieważ wszędzie pełno będzie niebezpiecznych niespodzianek. Każde nasze niepowodzenie okupione musi zostać niestety zaczynaniem rozwiązywania całej zagadki od nowa.

It Only Gets HARDER to prosta, ale wciągająca pozycja. Cechuje się ona oszczędną oprawą graficzną, ale potrafi przyciągnąć na dłuższą chwilę i zapewnić dobrą rozgrywkę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

It Only Gets HARDER – niebanalna platformowa gra logiczna na weekend

3
07.10.2017  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy It Only Gets HARDER – prostą w zasadach platformową grę logiczną 2D cechującą się niebanalnymi rozwiązaniami wzbogaconą aspektami zręcznościowymi. Akcja gry odbywa się na tle prostokątnej planszy podzielonej na mniejsze części w kształcie kwadratów. Każdy z nich stanowi fragment konkretnego pola gry, za którego złożenie w pasującą do siebie całość będzie odpowiedzialny gracz. Ilość kwadratowych pól, którymi będziemy mogli dysponować jest za każdym razem inna i niezależna w żaden sposób od wielkości i kształtu platformy. Pola należy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję