r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

JAG na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę JAG - zmyślną, logiczną produkcję, w której niezwykle przydatna okaże się umiejętność szybkiego myślenia i łączenia elementów, które będziemy kojarzyć ze sobą na czas.

Oprócz standardowego dopasowywania i eliminowania przedmiotów z planszy natkniemy się na dodatkowe utrudnienia w postaci specjalnie wydzielonych pól, które należy jak najszybciej wyeliminować z gry. Jeśli już nam się to uda, wówczas przechodzimy do kolejnego, jeszcze trudniejszego i bardziej pokręconego układu ;-).

Grę JAG można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję świetnego nowego Battlefielda - Bad Company 2 oraz dla odmiany słabszego Guitar Hero: Van Halen. Warto też zapoznać się zapowiedzią kolejnego Fallouta - New Vegas, a także Fable III, które być może trafi na PC.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.