JQBX JQBX 2.0.41

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

JQBX to niewielka aplikacja umożliwiająca słuchanie muzyki w czasie rzeczywistym ze znajomymi z całego świata. Bazuje ona na koncie w usłudze Spotify i wymaga subskrypcji Premium. Twórcy udostępnili wersja dla urządzeń z Androidem i iOS-em.

Stwórz lub dołącz do pokoju z przyjaciółmi

Działanie JQBX opiera się na specjalnych pokojach, w których udostępniać można swoją muzykę. Użytkownik posiada możliwość stworzenia własnego pokoju (publicznego lub prywatnego) lub dołączenia do już istniejącego. Właściciel pokoju decyduje ile osób może na przemian odtwarzać wybrane utwory, definiować gatunek granej muzyki, a także zapraszać do uczestnictwa znajomych.

Rozmowy na czacie i personalizacja profili

Każdy z dostępnych w obrębie JQBX pokojów do wspólnego słuchania muzyki posiada dedykowane okno czatu. Za jego pośrednictwem możemy wygodnie rozmawiać z wszystkimi uczestnikami lub kierować swoje wypowiedzi do konkretnych osób, a także wysyłać zdjęcia. JQBX daje użytkownikowi możliwość personalizacji profili, zmieniać nazwę w czasie rzeczywisty i definiować statusy odzwierciedlające samopoczucie.

Odkrywaj nową muzykę!

W przypadku kiedy dołączyliśmy do jakiego pokoju i wpadnie nam w ucho odgrywany utwór aplikacja umożliwia dodanie go do listy lubionych. Co więcej, jeśli spodoba nam się muzyka odtwarzana przez danego użytkownika istnieje opcja "śledzenia" go. JQBX będzie wysyłało nam powiadomienie gdy ponownie uczestniczył on będzie w zabawie.

Kluczowe cechy JQBX:

  • aplikacja do wspólnego słuchania muzyki ze znajomymi
  • pozwala tworzyć i dołączać do już istniejących pokojów
  • listy ulubionych utworów
  • śledzenie ulubionych DJ-ów na JCBX
  • zintegrowany czat do rozmów z przyjaciółmi

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!