r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Już można testować SP2 dla Office 2010 i SharePoint 2010

Strona główna Aktualności

Sprzedaż Office 2010 oficjalnie zakończyła się zaraz po debiucie wersji 2013 pakietu i aplikacji Office 365. Microsoft będzie świadczył wsparcie techniczne dla starszej wersji oprogramowania jeszcze przez 2,5 roku (rozszerzone do października 2020) i właśnie oddał do rąk testerów drugi Service Pack dla niego.

Service Pack 2 dla Office 2010 i SharePoint 2010 trafił do testów półtora roku po wydaniu pierwszego pakietu poprawek. SP2 wprowadza zmiany w zakresie optymalizacji i poprawiające stabilność oprogramowania oraz poprawia kompatybilność z Windows 8, Windows Server 2012 i Internet Explorerem 10. Pełna lista zmian zostanie opublikowana dopiero po wydaniu stabilnego SP2.

Do instalacji i testowania jednej kopii oprogramowania uprawnia między innymi licencja na Microsoft Office 2010, Project 2010, Visio 2010, SharePoint Designer 2010 lub Office Web Apps (pełną listę można znaleźć na stronie pobierania). Zainteresowani mogą pobrać 32- i 64-bitowe bety ze stron connect.microsoft.com po uprzednim zalogowaniu się na konto Microsoft i zaakceptowaniu warunków. Wersje testowe są dostępne w języku angielskim i japońskim, będą działać do wydania stabilnego SP2 lub do 31 grudnia 2013, zależy co nastąpi wcześniej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.