r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

K-9 Mail 5.403

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

K-9 Mail jest bardzo rozbudowanym klientem poczty elektronicznej obsługującym większość protokołów poczty elektronicznej.

Galeria programu

Aplikacja obsługuje takie protokoły jak IMAP,POP3, Exchange 2003/2007 (włącznie z WebDAV), co pozwala na korzystanie z większości dostępnych na rynku skrzynek pocztowych. W przypadku poczty obsługiwanej poprzez IMAP dostępna jest synchronizacja wielu folderów oraz oznaczanie wiadomości flagami. K-9 Mail posiada również obsługę podpisów, wysyłania kopii wiadomości ukrytych do samego siebie oraz, co może być istotne, obsługę PGP.

Program posiada ogromne możliwości konfiguracji. Możemy zdefiniować ustawienia dla wszystkich skrzynek zapisanych w programie jak i ustawić parametry dla każdej ze skrzynek z osobna. Dzięki temu spokojnie ustalimy, co jaki czas wiadomości będą się synchronizowały, ile wiadomości będzie pobieranych za jednym razem oraz czy mają być pobierane tylko nagłówki czy całe wiadomości (przydatne w celu oszczędzania łącza).

K-9 Mail pomimo tego, że jest bardzo rozbudowany, nie sprawia problemów w konfiguracji lub obsłudze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ppoolloopp   7 #1 25.11.2015 23:34

Fajna alternatywa dla ludzi ktorzy nie lubia gigantow doliny krzemowej :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.