KFK KFK 3.26.0.61

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KFK to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja do dzielenia plików i łączenia ich w jedną całość. Możemy sami ustalić wielkość plików lub też skorzystać z wartości proponowanych przez autorów narzędzia.

W przypadku, gdy dysponujemy na przykład filmem, który chcielibyśmy przenieść z jednego komputera na drugi za pośrednictwem pendrive'a może okazać się, że urządzenie posiadanie wystarczającej liczby wolnego miejsca. W takiej sytuacji możemy podzielić plik na kilka części, by później – po skopiowaniu ich na dysk twardy drugiego peceta – połączyć go w jedną całość.

Użytkowanie programu KFK nie powinno nikomu sprawić żadnych problemów, bowiem cała operacja dzielenia sprowadza się do wybrania pliku źródłowego i określenia ścieżki docelowej, a także zdefiniowania na ile części (i o jakim rozmiarze) chcemy podzielić wybrany plik.

KFK pozwala również nagrywać pliki na płyty CD lub DVD (wymaga zainstalowania programu CopyTo) z opcją automatycznego łączenia fragmentów dokumentu, filmu czy jakichkolwiek innych danych (w formie pliku wykonywalnego), dzięki czemu posiadanie narzędzia na docelowym PC nie jest wymagane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!