r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kexi dla Windows za darmo!

Strona główna Aktualności

Kexi T7 - bezpłatna edycja programu bazodanowego Kexi dla Windows to kolejny owoc projektu OpenZone.pl i firmy OpenOffice Polska.

Kexi to aplikacja przeznaczona do tworzenia relacyjnych baz danych SQLite, MySQL, PostgreSQL. Pozwala na wymianę danych tabelarycznych między takimi arkuszami kalkulacyjnymi jak OpenOffice Calc czy MS Excel, umożliwia projektowanie tabel, formularzy, zapytań, wprowadzanie i sortowanie danych, drukowanie prostych raportów, importowanie danych w formacie CSV, obsługiwanie serwerów baz danych MySQL i PostgreSQL, dzięki którym wiele osób może jednocześnie pracować na jednej bazie. Ponadto umożliwia importowanie plików .mdb i .mde programu MS Access.

Program Kexi jest rozwijany przy dużym udziale firmy OpenOffice Polska, która sprzedaje go za 160 zł. Wersję dla systemów Linux można było jednak pobrać bezpłatnie z ogólnoświatowej strony projektu. Teraz, na potrzeby projektu OpenZone, została przygotowana bezpłatna edycja tego programu w wersji dla systemów Windows, oznaczona jako Kexi T7. Tak jak w przypadku OpenOffice T7, program Kexi w tej edycji będzie zawierać reklamy wyświetlane przy jego uruchamianiu.

To nie jedyny owoc współpracy OpenZone i OpenOffice Polska. Przypomnijmy, że w połowie miesiąca na stronach OpenZone został bezpłatnie udostępniany podręcznik do pakietu OpenOffice autorstwa Ewy Gawin, dołączany (w tradycyjnej, drukowanej formie) do pakietu OpenOfficePL.

Bezpłatną edycję programu Kexi T7 dla Windows można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Bazy danych

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.