Kindle for PC 1.23.50133

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja Kindle for PC służy do czytania e-booków zakupionych w sklepie Amazon.com.

Użytkownik może tworzyć własną bibliotekę elektronicznych książek, segregować je i przeglądać według kilku kategorii: najczęściej czytane, a także według tytułu i według nazwiska autora. Podczas czytania wybranej pozycji możemy za pomocą menu przenieść się do początku książki, obejrzeć okładkę, jak również spis treści. Program automatycznie zapamiętuje miejsce gdzie przerwaliśmy lekturę, dzięki czemu nie musimy się martwić, że po ponownym jego otwarciu będziemy musieli wyszukiwać stronę, na której ostatnio skończyliśmy.

Co więcej, aplikacja jest zsynchronizowana z wersją dla pecetów, a także telefonów iPhone i BlackBerry. Możemy więc korzystać z tej samej bazy tytułów na różnych urządzeniach. Do czytanych książek możemy dodawać notatki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #11 24.07.2016 23:26

Program działa ja należy i to jest najważniejsze.

Scypion   8 #10 09.07.2016 10:03

jak kiedyś dodacie program "sendtokindle for PC" to jest tam jeden wkurzający błąd. usuwacie aplikacje całkowicie i instalujecie ponownie. Wtedy jak spróbujecie wysłać na wasz czytnik będzie błąd autoryzacji a aplikacja nie pozwoli na użycie opcji "deregister" (authentication error czy jakoś tak było u mnie). Jedyne rozwiązanie na taki błąd to wyrzucenie wszystkich ustawień z c:/użytkownicy/wasz_user/app_data/local/amazon wtedy dopiero program przy uruchomieniu poprosi o nowe dane. Lekko wkurzające bo opcja deregister chyba od tego powinna być.

  #9 21.01.2013 13:22

To nie czyta sam?To większośc polaków bedzie jak wałesowszczyzna oglądac tylko obrazki

  #8 21.01.2013 13:20

To nie czyta sam?To większośc polaków bedzie jak wałesowszczyzna oglądac tylko obrazki

  #7 07.07.2012 22:15

proste kto ma książki ten się cieszy książkami a kto ich nie ma lub ciężko zdobyć (cała zagranica) to kożysta z innych urządzeń.
A Ci co mówią że "czytanie książek w urządzeniach to żenujące poprostu !!!" - a czytałeś na Kindle książki - bardzo fajnie się czyta. Papier oczywiście (dotyk, zapach itp) jest najlepszy ale obraz na Kindle jest bardzo fajny i miły dla oka.

  #6 10.03.2012 20:11

czytanie książek w urządzeniach to żenujące poprostu !!!

  #5 16.05.2011 22:15

Potwierdzam, jest opcja czytania w telefonie, a następnie dokończenia lektury w żelazku, a nawet w zmywarce!

  #4 27.01.2011 12:35

Dodam, że program ma możliwość korzystania z własnego słownika ang.-ang, który sobie pobierze przy pierwszej próbie sprawdzenia znaczenia wyrazu
(Nie wiem, czy ta opcja działa jak ktoś nie ma konta w Amazonie)

  #3 12.01.2011 16:17

czy da sie dzieki temu programowi np zaczac czytac ksiazke na telefonie a potem dokonczyc w kindle bez szukania miejsca na którym sie skonczylo? jesli nie to nie widze wiekszego sensu posiadania tego programu ;)

  #2 27.11.2010 21:51

Potwierdzam program w pełni jest zintegrowany z innymi urządzeniami typu Iphone, Blackberry, Kindle.
Natomiast o samym Kindle można poczytać na pierwszy polskim blogu dedykowanym Kindle http://kindlemaniak.blogspot.com/

KonradK   4 #1 12.11.2010 17:49

"Co więcej, aplikacja jest zsynchronizowana z wersją dla pecetów, a także telefonów iPhone i BlackBerry."

To jest, zdaje się, wersja dla pecetów właśnie, więc wypadałoby, żeby była zsynchronizowana sama ze sobą.

A tak poważniej: jeśli zarejestruje się Kindle for PC na swoje konto na Amazon, w zakładce Archived Items można znaleźć wszystkie tytuły zakupione w Kindle Store z poziomu innych urządzeń/wersji programu Kindle i pobrać je do Kindle for PC.

Program potrafi też czytać pliki Mobipocket użytkownika (niekoniecznie kupione w Kindle Store).

Można również z poziomu przeglądarki wysłać bezpośrednio do programu sample ebooków, albo ebooki zakupione na stronie Amazon.