reklama

Kolejne biuro Google w Polsce - będzie praca dla informatyków

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Już wkrótce zostanie otwarte drugie w naszym kraju biuro inżynierskie Google. Znajdzie w nim pracę kilkunastu programistów.

Nowe biuro Google zostanie usytuowane w Warszawie i rozpocznie pracę już w październiku. Głównym zadaniem nowego zespołu inżynierów będzie praca nad infrastrukturą klastrów (Infrastructure Cluster Management). Początkowo w warszawskim biurze pracować ma kilkunastu programistów. Google planuje jednak zwiększyć zatrudnienie już w przyszłym roku. Osoby chcące dołączyć do warszawskiego zespołu Google powinny zapoznać się z aktualnie dostępnymi ofertami pracy. Z okazji otwarcia nowego biura Google zamierza zorganizować spotkanie rekrutacyjne, w ramach którego zainteresowane osoby będą mogły porozmawiać z dyrektorem nowej placówki i wziąć udział w wykładach i konkursach. Zebrani zostaną także zaznajomieni z infrastrukturą klastrów, która będzie głównym przedmiotem prac nowego biura. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny się zarejestrować poprzez formularz zgłoszeniowy.

Warszawskie biuro będzie druga tego typu placówką w Polsce. Pierwsze biuro inżynierskie Google zostało otwarte w 2007 roku w Krakowie. Obecnie jest to jedno z największych centrów Google w Europie, w którym stale pracuje prawie 100 inżynierów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama