r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejny program do nagrywania w vortalu - StarBurn 10

Strona główna Aktualności

O autorze

Do bazy programów oferowanych przez nasz vortal trafił ciekawy darmowy program przeznaczony do wypalania danych. Co ciekawe, aplikacja powstała głównie w celu pokazania możliwości jakie oferuje komercyjny silnik StarBurn SDK (Software Development Kit).

StarBurn 10 to najnowsza edycja darmowej aplikacji przeznaczonej do nagrywania różnego rodzaju danych na nośnikach CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. Program oferuje takie funkcje jak tworzenie kompilacji danych, audio i obrazów ISO, czyszczenie napędów wielokrotnego zapisu, nagrywanie obrazów płyt w formacie ISO, kompresowanie plików muzycznych do najpopularniejszych formatów w tym MP3, OGG, WMA. StarBurn 10 ponadto zaopatrzony został w moduł nagrywania filmów w formatach VCD, SVCD i DVD oraz opcję tworzenia obrazów 1 do 1 płyt CD/DVD z materiałami audio i wideo. Użytkownicy z pewnością docenią również zaimplementowany w StarBurn 10 mechanizm tworzenia wirtualnych dysków DVD.

Bezpłatną aplikację StarBurn w wersji 10 Build 2080905 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY ->Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.