Konkurs: 100 pakietów G DATA InternetSecurity 2007 czeka!

Strona główna Aktualności

O autorze

Przypominamy, że jeszcze przez niecały tydzień można brać udział w naszym konkursie z wiedzy o bezpieczeństwie. Na szczęśliwców czeka 100 doskonałych pakietów zabezpieczających G DATA Internet Security 2007, ufundowanych przez producenta - firmę G DATA Software ze Szczecinka!

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na trzy proste pytania z zakresu bezpieczeństwa oraz wypełnić i wysłać krótki formularz konkursowy. Pytania są bardzo proste, nagród jest dużo więc naprawdę każdy ma duże szanse na wygraną. Zapraszamy do zabawy! Więcej szczegółów na stronie konkursowej.

Zapraszamy również do obejrzenia demonstracji Bezpieczny komputer krok po kroku, w której Wojtek Kowasz w skondensowanej formie prezentuje 7 najważniejszych kroków, które warto zrealizować aby komputer był możliwie najmniej podatny na jakiekolwiek zagrożenia czyhające w sieci. Demonstracja może również pomóc w odpowiedzi na konkursowe pytania.

Cały czas dostępne są także specjalne, bezpłatne edycje pakietu zabezpieczającego G DATA InternetSecurity 2007 oraz programu antywirusowego G DATA AntiVirus 2007 przygotowane przez firmę G DATA Software specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy. Zapraszamy do pobierania!

© dobreprogramy