Kotobee Author 1.4.6

Strona główna Windows Biuro Programy dla pisarzy
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kotobee Author to program do składania publikacji cyfrowych, a w szczególności interaktywnych e-booków. Można tu przygotować podręcznik, treść na stronę internetową, a nawet aplikację.

Edytor tekstu pozwala komfortowo wprowadzić zawartość e-booka, także na podstawie dokumentów DOCX i PDF-ów. Można tu z arkuszy stylów, przejrzeć kod znaczników lub formatować tekst wizualnie. Treść można dzielić na rozdziały i na strony.

W publikacji można umieszczać też elementy interaktywne i multimedia: filmy, dźwięki, galerie,, modele 3D i widżety HTML5 (testy, wykresy itp.). Wszystkie informacje zostaną zachowane przy eksporcie do formatu EPUB i będą działać w obsługujących go programach do czytania.

Publikacje można także opatrzyć informacjami o wydawcy, firmować sloganem, grafiką otwierającą i logotypem. Ponadto w Kotobee Authorze można od razu zobaczyć podgląd publikacji na różnych urządzeniach.

Formaty eksportu książek obejmują EPUB 9z szyfrowaniem), MOBI, PDF, DOCX, aplikację HTML5, aplikacje dla Windowsa, macOS, ChromeOS, systemów mobilnych, a także integrację z LMS. Możliwości eksportu są jednak zależne od posiadanej licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 17.10.2017 17:57

To oszustwo. Najpierw jest darmowa rejstracja, a potem żądają zapłaty abonamentu!. Nie ma się jak z tego wypisać.

Bogdan_G   19 #3 17.06.2017 21:52

Przeklęte kotobee - dalej spamuje na maila - żeby unsubscribe trzeba utworzyć konto na LinkedIn. Inaczej się nie da.
Adam A R
Platform Expert at Kotobee
Egypt · 10 connections
Specjalista na Polskę - tfu! kotobee fake!

  #2 07.03.2017 16:07

Zgarnąłem darmową licencję na SharewareOnSale, tylko co z tego? Spamu może i nie ma jakoś szczególnie dużo, ale program właściwie do niczego nie przydatny. Stworzone pliki epub otwiera tylko on sam, bo ani w Calibre ani w Sigil, ani oczywiście na czytniku dokument nie wygląda tak jak powinien (bardzo duża czcionka i widoczny tylko kawałek strony, nie da się tego czytać). Często się wykłada przy konwersji PDFa (zgłasza jakiś błąd i tyle, nici z konwersji), stworzone pliki Worda otwierane w libreoffice są puste, chociaż zajmują po kilka MB, pliki Mobi tworzy w nieskończoność... Do tego bardzo długo się uruchamia. Moim zdaniem darmowy Calibre jest ZNACZNIE lepszym programem.

Bogdan_G   19 #1 07.03.2017 15:09

Be kotobee. Mnóstwo spamu na maila. Miałem licencje. I nie można się wypisać z subskrypcji. Trzy razy prosiłem nawet niegrzecznie, zanim kotobee zaniechał spamu.
Program nawet dobry, ale przedstawiciel na Polskę obrzydził mi go codziennym spamem.
Działa na windows 7!
Poprawić w opisie!

Autor edytował komentarz w dniu: 07.03.2017 15:25