Kwejk.pl Kwejk.pl

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kwejk.pl to mobilna aplikacja popularnego serwisu z memami Kwejk.pl. Znajdziemy w niej mnóstwo grafików oraz memów, a także GIF-ów, którymi szybko i wygodnie możemy się podzielić ze znajomymi.

Aplikacja jest gotowa do pracy od razu po zainstalowaniu i nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Można jednak skorzystać z możliwości otrzymywania powiadomień o nowych treściach, a także o częstotliwości ich wysyłania przez program. W aplikacji domyślnie wyłączone jest też wyświetlanie GIF-ów i chcąc je otrzymywać, również musimy wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach programu.

Najnowsze memy i GIF-y z Kwejk.pl przejrzymy, przesuwając palcem po ekranie od prawej do lewej. Wtedy przestaną być wyświetlane takie opcje, jak np. ikona polubienia posta oraz udostępnienia go. Włączymy je ponownie, lekko dotykając ekranu, a domyślnie aplikacja skupia się na wyświetlaniu treści. Z kolei w prawym górnym roku znajdziemy ikonę kości do gry, po kliknięciu której zostanie pokazany dobrany zupełnie przypadkowo mem. Oprócz udostępniania, memy lub GIF-y możemy też zapisywać w pamięci urządzenia.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Jakość jej pracy nie jest najlepsza. Losowo działa np. możliwość zalogowania się za pomocą konta na Facebooku, co jest konieczne, jeśli chcemy zostawiać memom polubienia lub komentarze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!