r   e   k   l   a   m   a
reklama

Lady Pill Reminder 2.5.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lady Pill Reminder to bardzo prosta i estetyczna aplikacja, przypominająca paniom o przyjmowaniu leków hormonalnych i antykoncepcyjnych.

W aplikacji wystarczy określić typ przyjmowanych leków (21+7, 28, 24+4, 84+7 i tym podobne schematy) oraz dogodną porę dnia. Można także aktywować przypomnienie o pigułkach placebo, które przyjmuje się w czasie przerwy, by nie wypaść z rytmu.

W ustawieniach aplikacji można także dostosować powiadomienia i zmienić jej kolor przewodni. Stan listka z pigułkami można zobaczyć na wizualizacji, wraz z informacją o tym, ile jeszcze zostało. Można także ustawić przypomnienie o kupnie kolejnego opakowania.

Aplikacja jest darmowa i wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć kupując płatną wersję. Dodatkowo otrzymamy także dwa widżety na ekran domowy.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Weź pigułkę! Aplikacje dla biorących leki

27
12.01.2016  •  Anna Rymsza

Hipokrates mówił swoim uczniom, by uważali na pacjentów, którzy często kłamią, że przyjmują zalecone im leki. Różne źródła podają, że w Polsce tylko 65% chorych przyjmuje leki regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza. To oczywiście prowadzi do różnych problemów, od uszczerbku na zdrowiu, po straty finansowe. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn, od zbyt wysokich cen wielu preparatów, po zwykłe „ja wiem lepiej”. Jeśli powodem jest nieuwaga lub brak systematyczności, można problem rozwiązać z pomocą jednej z opisanych poniżej aplikacji. Weź pigułkę! Moje Leczenie Moje Leczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic