LangSystem 5.1.3.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Programy dla szkół i nauczycieli
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LangSystem to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania jednostką prowadzącą kursy i szkolenia językowe. Z jego pomocą możliwe staje się prowadzenie szkoły językowej zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej.

Program posiada wbudowane moduły znacznie ułatwiające planowanie wszelakich spraw związanych z nauczaniem - poczynając od organizacji harmonogramu zajęć, nauczanych języków (ich profili, poziomów zaawansowania), świadectw, materiałów dydaktycznych, listy studentów, lektorów oraz sal zajęciowych. Ponadto LangSystem umożliwia także wystawianie faktur, rachunków, definiowanie wszelakiego rodzaju rabatów i zarządzanie bilansem wpłat, obsługą systemu ratalnego i opóźnień w opłatach. Aplikacja współpracuje z systemem CDN OPT!MA.

Uwaga!

  1. Wersja demonstracyjna pozwala na korzystanie z programu przez okres 60 dni.
  2. Program funkcjonuje w oparciu o serwer baz danych FireBird.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #13 24.03.2017 15:04

@Luchio (niezalogowany): Langsystem ma funkcjonalnośc, o której p. pisze.
Jest to Sekretariat ON-LINE.
pozdrawiam

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #12 03.08.2016 22:07

@Luchio (niezalogowany): Dokładnie kolego. Niestety jeszcze długa droga przed nami aby takie molochy nie były instalowane lokalnie.

  #11 21.07.2016 08:22

Czasy programów isntalowanych na PC dobiegają końca. Taki system powinien działać w chmurze, być dostępny dla każdego studenta czy nauczyciela i idealnie integrować się ze stroną WWW. Taka jest np. webSzkoła https://madeonmoon.pl/oferta/web-szkola-zarzadzanie-szkola-prywatna - zarządzanie zapisami, grupami, salami planem zajęć czy rozliczeniami z nauczycielami.

  #10 26.01.2016 11:19

Oprogramowanie dla szkoły językowej wygląda dość kwadratowo. Darmowe programy w dużej większości zostały stworzone dawno temu i się nie rozwijają. Ich wygląd nie zachęca do pracy na nich. Obecnie jest kilka nowszych rozwiązań z systemami autoresponderów i smsam do opiekunów/ uczestników / grup / wszystkich i innymi udogodnieniami.
http://blog.kamee.pl/35.oprogramowanie-dla-szkoly-jezykowej
Tutaj są opisane niektóre udogodnienia. Pozdrawiam

żyła   1 #9 07.02.2014 16:35

Ludzie uważajcie! To jest program Lang jak szkoła językowa!

  #8 06.12.2012 19:37

Program oceniam na 8/10, w danej kategorii cenowej to chyba najtańszy tego typu produkt, za licencje płaci się jednorazowo, a nie tak jak u tych zgredów co sobie każą co miesiąc płacić.
Polecam, znacznie nam tutaj ułatwia życie. Wcześniej pracowaliśmy z exellem, ale to nawet nie ma co porównywać.

  #7 19.10.2012 21:06

Używałam poprzednio w szkole program JZK. Brakowało niektórych funkcji, trudno obługiwac kursy indywidualne.
Chiałam tez obsługę internetową uczniów.
Po zastanowieniu wybrałam Langsystem. Serwisanci od producenta przenieśłi mi dane. w sumie szybko udało się wystartowac ;) Jestem zadowolona;)

  #6 10.11.2011 14:20

Używam programu od prawie roku. Wcześniej miałem School Managera CitySoftware, ale musiałem go zmienić, bo firma gdzieś zniknęła i zabrakło supportu. Poza tym Lang jest dużo przyjaźniejszy i łatwiejszy w obsłudze, a funkcji mu nie brakuje.
Porównywałem pare softów na rynku (m.in. Tenvirka), ale wybrałem Langsystem. Dobrze działa obsługa indywidulanych, mają też zestawienia wyniku szkoły. Zastanawiam się jeszcze nad ich Sekretariatem Internetowym - jest funkcjonalny, ale to moze już w przyszłym roku:)
pozdrawiam!

  #5 14.07.2011 08:55

Program dosc przyjazny dla uzytkownika, ponadto przystepny cenowo. Wsparcie serwisantow rowniez przyzwoite. Pozycja warta polecenia dla szkoly jezykowej sredniej wielkosci.

  #4 28.03.2010 22:53

Ja akurat nie znam sie na filizofii, ale na prowadzeniu szkoły jezykowej i nie do końca zozumiałem, co miał na myśli uzytkownik "pb". Bo coś, co jest proste, nie jest skomplikowane, a serwis producenta nie moze byc jednoczesnie dobry i zły. Faktur sie nie usuwa, tylko koryguje i tu program działa ok. Problemy z numeracją to nie tylko sprawa langsystemu, bo raczej trudno sobie wybrazic, aby program "przenumerowal" faktury już wysłane do innych odbiorców, tylko dlatego, że ktos jedna fakture usunal. Program raczej nie zastapi przemyslanego działania, bo to tylko narzedzie, jak kalkulator.
Ja uzywam tego programu od 4 lat i wprost przeciwnie, ostatnio zauwazylem, ze producent sporo zmienil. Wprowadzil np stronę internetowa "sekretariat internetowy" o ktorej mowilem im juz w momencie zakupu langs. czyli 4lata temu. Ogolnie to jest to bardzo uzyteczny program, a ze terminarz planu nie uklada automatycznie, to trudno sie spodziewadzac za tą cene ;P

  #3 29.01.2010 17:23

Nienajgorszy, ale ma też sporo do poprawienia: mało intuicyjny - mimo, że prosty - interfejs (czasami prowadzi to do niemożności sensownego wykorzystania funkcji - np. układanie planu w wersji pro - zupełnie nieprzydatne), niewiele raportów i zestawień, słaba współpraca z programami zewnętrznymi (kulawy eksport do arkusza kalkulacyjnego - .csv i czasem .xls), błędy przy wprowadzaniu faktur i rachunków (niemożność edycji wystawionych dokumentów, a próba ich usunięcia daje częściowy efekt i zostajemy z dokumentem, który w zasadzie już nie istnieje, ale nie jest też skasowany, co prowadzi do bałaganu), błędna numeracja dokumentów w wypadku usunięcia (nie cofa numeru dla następnego dokumentu, nadaje kolejny i powstaje "dziura" w numeracji). Od dwóch lat producent nie wprowadził znaczących zmian i ulepszeń, rozwój przebiega powoli. Wsparcie przy kontakcie z producentem (e-mail) generalnie dobre, ale czasami nie bardzo (mieli sprawdzić jak rozwiązać zgłoszony problem i oddzwonić - nie dali znaku życia, pewnie zapomnieli). Ogólnie - podstawowa funkcjonalność na dobrym poziomie, ale program niedopracowany. Cena przyzwoita, jeżeli usuną irytujące błędy.

  #2 13.10.2009 21:40

Używam program od ponad roku. Łatwy do opanowania (jak sie zmieniaja pracownicy ;) a funkcji dużo. Nie potrzeba serwisu, wiec nie ma dodatkowych kosztow. Poprzednio uzywalismy School Menagera, ale był niezle zakrecony... i firma gdzies przepadla

  #1 02.10.2009 14:51

Całkiem dobry program. Używam go od jakiś 2 lat.