LangSystem 5.1.3.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Programy dla szkół i nauczycieli
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LangSystem to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania jednostką prowadzącą kursy i szkolenia językowe. Z jego pomocą możliwe staje się prowadzenie szkoły językowej zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej.

Program posiada wbudowane moduły znacznie ułatwiające planowanie wszelakich spraw związanych z nauczaniem - poczynając od organizacji harmonogramu zajęć, nauczanych języków (ich profili, poziomów zaawansowania), świadectw, materiałów dydaktycznych, listy studentów, lektorów oraz sal zajęciowych. Ponadto LangSystem umożliwia także wystawianie faktur, rachunków, definiowanie wszelakiego rodzaju rabatów i zarządzanie bilansem wpłat, obsługą systemu ratalnego i opóźnień w opłatach. Aplikacja współpracuje z systemem CDN OPT!MA.

Uwaga!

  1. Wersja demonstracyjna pozwala na korzystanie z programu przez okres 60 dni.
  2. Program funkcjonuje w oparciu o serwer baz danych FireBird.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!