r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

League of Angels – Paradise Land 1.4.4

Strona główna iOS Gry RPG i MMO

League of Angels – Paradise Land to turowa gra RPG z elementami MOBA i Roguelike, osadzona w fantastycznym świecie gry League of Angels. Gra jest niezwykle estetyczna i wprowadza ciekawą mechanikę walki, bazującą na dwóch typach zasobów.

Gracz musi tu złożyć drużynę bohaterów, rozwijać ich możliwości i ulepszać znane już umiejętności. Ponadto w grze znajdziemy spory wybór broni i wyposażenia, które zmienia możliwości postaci, mistycznych kamieni, dodających nowe umiejętności i potężnych błogosławieństw, dodających siłę. Turowa walka wymaga opracowania strategii i zrównoważenia drużyny.

r   e   k   l   a   m   a

League of Angels – Paradise Land ma kilka trybów rozgrywki. Można samodzielnie przejść Honor Trial, który niewiele różni się od dobrze znanych gier typu eksploracja podziemi. Labirynth pozwala znajdować ukryte skarby i toczyć walki z potężnymi bossami. Arena to oczywiście starcia między graczami z całego świata, a ponadto można przyłączyć się do Gildii i wspólnie ze znajomymi piąć się w rankingach.

Warto zwrócić uwagę na to, że przy projektowaniu dynamicznie generowanych poziomów pracował ten sam artysta, co przy Grand Theft Auto 5.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

League of Angels Paradise Land: mobilne, turowe RPG w świecie LoA

4
ROZRYWKA 26.05.2017 | Anna Rymsza

Jeśli lubicie turowe starcia i fantasy, warto zagrać w zupełnie nową grę League of Angels – Paradise Land na Androidzie lub iOS-ie. To turowa gra RPG z elementami MOBA i Roguelike, osadzona w fantastycznym świecie gry League of Angels, w którą możecie zagrać w przeglądarce. W League of Angels II możecie zagrać na stronie dobregry.pl. Chodzi jak zwykle o to, by odnaleźć artefakt aniołów, który pozwoli zmienić losy świata i zatrzymać Apokalipsę. Gracz musi zebrać drużynę, awansować jej członków na kolejne poziomy i rozwijać umiejętności. Gra jest niezwykle estetyczna i daje ogromne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.