Listonosz by CTI 1.1.3

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Listonosz by CTI to rozwiązanie pozwalające na elektroniczne przesyłanie dokumentów. Dzięki integracji narzędzia z oprogramowaniem Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL operator systemu otrzymuje możliwość błyskawicznego wysłania dowolnego elektronicznego dokumentu do klienta. Wysyłka odbywa się automatycznie o wskazanym przez operatora czasie. Program posiada blokadę podwójnej wysyłki, dzięki czemu każdy dokument domyślnie będzie wysłany tylko raz i potrafi samoczynnie wykorzystywać dane z kartoteki kontrahenta, np. adres e-mail do wysyłki.

Aplikacja pozwala na wysyłanie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, faktury pro-forma i rezerwacje odbiorców, a także dokumentów magazynowych WZ, RW, WZK, RWS i MM. W jej obrębie przechowywane są informacje o czasie wysłania dokumentu i otrzymania wiadomości, adresie odbiorcy oraz potwierdzeniach odbioru wiadomości przez kontrahenta (opcjonalnie).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!