r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Listonosz by CTI 1.1.3

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Listonosz by CTI to rozwiązanie pozwalające na elektroniczne przesyłanie dokumentów. Dzięki integracji narzędzia z oprogramowaniem Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL operator systemu otrzymuje możliwość błyskawicznego wysłania dowolnego elektronicznego dokumentu do klienta. Wysyłka odbywa się automatycznie o wskazanym przez operatora czasie. Program posiada blokadę podwójnej wysyłki, dzięki czemu każdy dokument domyślnie będzie wysłany tylko raz i potrafi samoczynnie wykorzystywać dane z kartoteki kontrahenta, np. adres e-mail do wysyłki.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na wysyłanie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, faktury pro-forma i rezerwacje odbiorców, a także dokumentów magazynowych WZ, RW, WZK, RWS i MM. W jej obrębie przechowywane są informacje o czasie wysłania dokumentu i otrzymania wiadomości, adresie odbiorcy oraz potwierdzeniach odbioru wiadomości przez kontrahenta (opcjonalnie).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.