LogicCircuit LogicCircuit 2.15.07.28

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LogicCircuit to rozbudowane narzędzie pozwalające na projektowanie (lub rysowanie, jeśli ktoś woli to określenie) schematów elektronicznych, wykorzystujących wszystkie najpopularniejsze komponenty typu rezystory i diody. Program posiada wyjątkowo dużą wartość edukacyjną dzięki łatwej obsłudze, przyjaznym grafikom ilustrującym poszczególne elementy układu i wbudowanej funkcji pozwalającej symulować działanie zaprojektowanego układu.

Obsługa programu jest bardzo podobna do konkurencyjnych rozwiązań: pożądany element, np. przełącznik po prostu przeciągamy na obszar roboczy aplikacji z bocznego paska, umieszczając go tym samym w schemacie. Z łatwością dobierzemy dodatkowe wartości i cechy wybranego elementu, pozwalające na jego dopasowanie idealnie do potrzeb projektu. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, tworzenie własnych schematów przebiega szybko i sprawnie.

Na tle konkurencji, LogicCircuit wyróżnia się bardzo przyjaznymi grafikami reprezentującymi poszczególne komponenty, czyniąc aplikację wyjątkowo przyjazną początkujących użytkownikom - i przy okazji czyniąc pracę z nią po prostu przyjemniejszą. W skład projektu wchodzić może wiele układów, pomiędzy którymi możemy łatwo się przełączać. Ciekawą opcją jest możliwość zapisywania schematów jako obrazków oraz możliwość "włączenia zasilania" celem włączenia symulacji zaprojektowanego układu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!