r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LogicCircuit 2.15.07.28

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

LogicCircuit to rozbudowane narzędzie pozwalające na projektowanie (lub rysowanie, jeśli ktoś woli to określenie) schematów elektronicznych, wykorzystujących wszystkie najpopularniejsze komponenty typu rezystory i diody. Program posiada wyjątkowo dużą wartość edukacyjną dzięki łatwej obsłudze, przyjaznym grafikom ilustrującym poszczególne elementy układu i wbudowanej funkcji pozwalającej symulować działanie zaprojektowanego układu.

Galeria programu

Obsługa programu jest bardzo podobna do konkurencyjnych rozwiązań: pożądany element, np. przełącznik po prostu przeciągamy na obszar roboczy aplikacji z bocznego paska, umieszczając go tym samym w schemacie. Z łatwością dobierzemy dodatkowe wartości i cechy wybranego elementu, pozwalające na jego dopasowanie idealnie do potrzeb projektu. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, tworzenie własnych schematów przebiega szybko i sprawnie.

Na tle konkurencji, LogicCircuit wyróżnia się bardzo przyjaznymi grafikami reprezentującymi poszczególne komponenty, czyniąc aplikację wyjątkowo przyjazną początkujących użytkownikom - i przy okazji czyniąc pracę z nią po prostu przyjemniejszą. W skład projektu wchodzić może wiele układów, pomiędzy którymi możemy łatwo się przełączać. Ciekawą opcją jest możliwość zapisywania schematów jako obrazków oraz możliwość "włączenia zasilania" celem włączenia symulacji zaprojektowanego układu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.