r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MAGIX Music Maker Premium 24.0.1.34

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Music Maker Premium to wirtualne studio muzyczne, zawierające ogromne bogactwo wirtualnych instrumentów, ponad 8 tysięcy sampli oraz profesjonalne narzędzia do miksowania i masteringu.

Galeria programu

MAGIX Music Maker Premiumnie ogranicza liczby ścieżek, na których można umieszczać nagrania, MIDI, sample, pętle i fragmenty grane na wirtualnych instrumentach. Dostęp do instrumentów i sampli jest bardzo prosty dzięki zawsze widocznej bibliotece Mediapool z możliwością przeszukiwania i pracy w 7 tonacjach.

Ciekawostką jest wirtualny instrument, który pozwala nagrywać chóry w różnych tonacjach za pomocą keyboardu. Można oczywiście korzystać z keyboardu ekranowego.

Profesjonalny mikser umożliwia stosowanie profesjonalnych efektów studyjnych, a także zewnętrznych wtyczek, zgodnych ze standardem VST3 lub Mastering Suite. Znalazł się tu także 6-pasmowy korektor i możliwość rozciągania próbki w czasie oraz zmiany częstotliwości. Do dyspozycji użytkownika jest także narzędzie Vocal Tune 2, które pozwala szczegółowo dostosować nagrania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 15.02.2017 19:55

@cameleon06: Potwierdzam TRIAL !!!

cameleon06   8 #1 07.10.2016 16:37

Skoro piszecie , ze "darmowy " to jaką mam gwarancję, że jest w pełnej wersji a nie testowy ? Przy następnym opisie tego samego programu pisze , że " darmowy " a jednak tylko na jakiś okres . Cytuję tekst : Program mozna testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez 30 dni." To nie żadna satysfakcja czytać " darmowy " ... na jakiś okres czasu. Nawet nie opłaca się rejestrować na 30 dni.

Autor edytował komentarz w dniu: 07.10.2016 16:40
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.