reklama

MAGIX Music Maker Premium 24.0.1.34

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Music Maker Premium to wirtualne studio muzyczne, zawierające ogromne bogactwo wirtualnych instrumentów, ponad 8 tysięcy sampli oraz profesjonalne narzędzia do miksowania i masteringu.

MAGIX Music Maker Premiumnie ogranicza liczby ścieżek, na których można umieszczać nagrania, MIDI, sample, pętle i fragmenty grane na wirtualnych instrumentach. Dostęp do instrumentów i sampli jest bardzo prosty dzięki zawsze widocznej bibliotece Mediapool z możliwością przeszukiwania i pracy w 7 tonacjach.

Ciekawostką jest wirtualny instrument, który pozwala nagrywać chóry w różnych tonacjach za pomocą keyboardu. Można oczywiście korzystać z keyboardu ekranowego.

Profesjonalny mikser umożliwia stosowanie profesjonalnych efektów studyjnych, a także zewnętrznych wtyczek, zgodnych ze standardem VST3 lub Mastering Suite. Znalazł się tu także 6-pasmowy korektor i możliwość rozciągania próbki w czasie oraz zmiany częstotliwości. Do dyspozycji użytkownika jest także narzędzie Vocal Tune 2, które pozwala szczegółowo dostosować nagrania.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 12.10.2017 11:16

@MarekVite (niezalogowany): UWAGA; " MAGIX Music Maker Premium 24.0.1.34" deinstalacja skomplikowana. czytaj info producenta. Program " IObit Uninstaller " możesz wrzucić do śmietnika. Również najnowsza wersja !

  #4 10.10.2017 22:17

@MarekVite (niezalogowany): Zainstalowałem przez www na Win 8.1/64bit/. wymaga 1.6 GB na HD. Po zalogowaniu na GMail !!! . dostałem klucz-trial i odpaliłem program. OK. Jest w j.PL. Tylko do rozrywkowej muzy. Kiepskie sample. Kiepskie Dema. Program dla dyletanta muzycznego. Mnóstwo automatyki. Wrzucisz swoje sample a maszyna wszystko dostroi do wybranej tonacji, przytnie, doda efekty i zapisze w wybranym formacie. Oczywiście jeśli masz klawisze MIDI, jazda jest znacznie ciekawsza. Ważna jest cena. Jeśli kosztuje 50 zl to warto, ponieważ Kolesie produkują sample na specjalnych maszynach. Zagrasz kilka nut, maszyny wykonają resztę. Na YouTube jest pełno muzy z tego programu. np. https://www.youtube.com/watch?v=AflaKgO6T4w ( od 50-j sek ) -))

  #3 10.10.2017 19:14

@MarekVite (niezalogowany): program posiada (online) bogatą biblotekę. Nie polecam kompozytorom muzy klasycznej. Brzmienie (barwa) wyłącznie disco, haus itp. Nie czyta prywatnych banków np. SF2 i innych. Droga tandeta !

  #2 15.02.2017 19:55

@cameleon06: Potwierdzam TRIAL !!!

cameleon06   8 #1 07.10.2016 16:37

Skoro piszecie , ze "darmowy " to jaką mam gwarancję, że jest w pełnej wersji a nie testowy ? Przy następnym opisie tego samego programu pisze , że " darmowy " a jednak tylko na jakiś okres . Cytuję tekst : Program mozna testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez 30 dni." To nie żadna satysfakcja czytać " darmowy " ... na jakiś okres czasu. Nawet nie opłaca się rejestrować na 30 dni.

Autor edytował komentarz w dniu: 07.10.2016 16:40
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić