r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MARI 3.2

Strona główna Mac Grafika Modelowanie 3D

MARI to bardzo dobry program do malowania tekstur na gotowych modelach 3D, stworzony z myślą o artystach z branży growej, efektów specjalnych i filmów animowanych. Program zdejmuje z malujących odpowiedzialność za szczegóły techniczne i pozwala skupić się na efektach.

Galeria programu

Program radzi sobie z modelami złożonymi z milionów wielokątów i z teksturami w wysokiej rozdzielczości, pozwalając komfortowo pracować nawet na średniej klasy sprzęcie.

MARI jest programem bardzo intuicyjnym, w którym można korzystać z pędzli, efektów i zaawansowanych masek i warstw tak samo, jak w programach do malowania grafiki rastrowej. W środowisku tym można wykorzystać shadery z wielu systemów, między innymi Arnolda, V-Raya, Redshift i silnika Unreal. Świetnie współpracuje też z innymi produktami tego producenta, na przykład MODO. Wykorzystanie MARI w procesie produkcji gwarantuje, że modele będą wyglądać dokładnie tak, jak życzą sobie ich autorzy.

MARI można uzyskać w wersji komercyjnej, którą można testować przez 15 dni, oraz przeznaczoną do nauki i zastosowań niekomercyjnych – zupełnie za darmo. Wystarczy założyć konto i aktywować na nim licencję.

Wersja niekomercyjna ma kilka ograniczeń: pozwala malować jednocześnie 5 obiektów, 6 łatek, eksportuje tekstury tylko w rozdzielczości 4K i 16 bitów na kanał w formatach EXR, PSD, PNG, TGA i JPG. Nie ma też możliwości rozszerzania niekomercyjnej wersji MARI z pomocą skryptów w Pythonie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.