MIAZGA by Fit Matka Wariatka MIAZGA by Fit Matka Wariatka 2.4.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

MIAZGA by Fit Matka Wariatka to aplikacja dla osób, które chciałyby pozbyć się zbędnych kilogramów i zadbać o swoją sylwetkę.

Przed i po…

Po uruchomieniu programu na ekranie zobaczymy krótki filmik przygotowany przez Fit Matkę Wariatkę, czyli autorkę ćwiczeń zawartych w tej aplikacji, która pokazuje zdjęcia porównujące sylwetki kobiet przed i po zakończeniu treningów. Fit Matka Wariatka obecna jest głównie na swojej oficjalnej stronie internetowej oraz w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram.

Zanim zaczniesz

MIAZGA by Fit Matka Wariatka wymaga prostej konfiguracji, w trakcie której musimy wpisać rozmaite informacje na temat swojej sylwetki (np. obwód brzucha), a następnie zaplanować sesje treningowe. Nawet jeśli nie mamy dużo wolnego czasu, to zawsze możemy skorzystać z ćwiczeń, których ukończenie zajmie nam nie więcej niż pięć minut.

Przetestuj za darmo

Aplikacja dostępna jest w formie trzydniowej wersji próbnej. Po upływie tego czasu możemy zdecydować się na wykupienie abonamentu na miesiąc w cenie 59,99 złotych lub na kwartał za 149,99 złotych. Przygotowano również pakiet rozszerzony za 149,99 złotych miesięcznie, w którym – poza dostępem do wszystkich treningów - dodatkowo otrzymujemy możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z Fit Matką Wariatką na cotygodniowych transmisjach live.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja treningowa dla kobiet
  • nieskomplikowana konfiguracja
  • rozmaite treningi dostosowane do twoich potrzeb i możliwości
  • czytelny interfejs
  • darmowa wersja próbna

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!