Macrium Reflect Free Macrium Reflect Free 7.3.5672

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Macrium Reflect Free to popularne narzędzie przeznaczone do archiwizacji danych.

Program pozwala tworzyć kopie zapasowe całych dysków twardych lub wybranych partycji i zapisywać je we wskazanej lokalizacji - dysku twardym, sieci lokalnej lub nośniku CD/DVD. Praca z nim odbywa się za pośrednictwem kreatora, który prowadzi użytkownika przez cały proces archiwizacji. Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft Volume Shadow copy Service (VSS), Macrium Reflect potrafi wykonywać backupy działającego systemu, a funkcja Rescue CD umożliwia jego przywrócenie na wskazanej partycji podczas np. nagłej awarii.

Jak wykorzystać najważniejsze możliwości Macrium Reflect Free i zrobić backup Windowsa, dowiecie się z naszego poradnika.

Na uwagę zasługuje opcja harmonogramu pracy, który pozwala na regularne tworzenie kopii i nadpisywanie już istniejącej. Stworzony backup może opcjonalnie zostać także skompresowany.

Macrium Reflect obsługuje zarówno wewnętrzne, jak również zewnętrzne dyski twarde (IDE, SATA, SCSI, USB, IEEE 1394 (FireWire)), a także systemy plików NTFS (wszystkie wersje), FAT16/32 oraz Ext2/3FS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prostota interfejsu
nie znajduję
ocena użytkownika
24.12.2015 11:22 • Recenzja do wersji 6.1.1000

program bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjna obsługa, szybkość wykonania obrazu mogła by być trochę szybsza ale nie jest zła, dosyć dobra kompresja danych, nie znajduję w tym programie minusów