Magic DVD Ripper Magic DVD Ripper 10.0.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Magic DVD Ripper to proste, ale oferujące sporą funkcjonalność narzędzie do zgrywania zawartości nośników DVD z filmami bez utraty jakości oraz ich konwersji do formatów obsługiwanych przez konsole do gier, smarftony i przenośne odtwarzacze multimedialne.

Program pozwala na pracę w dwóch trybach - tworzenia kopii zapasowej oraz konwersji zawartości płyty DVD do jednego z powszechnie używanych formatów. Jako materiał źródłowy wykorzystany może być film zapisany na nośniku optycznym lub jego kopia, zapisana na dysku twardym jako struktura płyty. Magic DVD Ripper potrafi skopiować pełną zawartość kompilacji DVD-Video (wraz z menu, wszystkimi dostępnymi ścieżkami audio i napisami), główny materiał wideo z wskazaną ścieżką dźwiękową i napisami, a także umożliwia podział wideo w formacie DVD-9 do dwóch nośników DVD-5. Program dobrze radzi sobie z usuwaniem zabezpieczeń RC (Region Code), RCE (Region Code Enhanced), Sony ArccOS oraz UOP.

Pozostała funkcjonalność narzędzia obejmuje opcje konwersji wideo do wielu popularnych formatów. Podobnie jak w przypadku rippowania nośnika, tak również tutaj źródłem może być zawartość nośnika z filmem lub zapisana lokalnie struktura dysku. Program daje możliwość wyboru konwertowanego tytułu wraz z dźwiękiem i napisami. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji dla najpopularniejszych urządzeń, który obejmuje takie pozycje jak Apple TV, iPod, iPhone, iPad, Google Nexus 7, Kindle Fire, PSP, PS3, PS Vita i wiele innych. Jeśli posiadane przez nas urządzenie nie jest dostępne na wspomnianej liście to nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć dla niego nowy profil.

Magic DVD Ripper wspiera na wyjściu następujące formaty wideo: VCD, SVCD, AVI (Xvid, DivX), WMV, MP3, MPEG2 i MP4. Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być również do zgrywania z płyt DVD tylko ścieżki dźwiękowej.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na 5-krotne uruchomienie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!