MailStore Home 13.0.3.20071

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MailStore Home to ciekawe i bezpłatne (do zastosowań domowych) narzędzie pozwalające na archiwizację poczty pochodzącej z wielu źródeł w postaci jednego pliku zapisanego na dysku twardym, nośniku CD/DVD lub przenośnej pamięci USB.

Program wspiera większość najpopularniejszych klientów poczty e-mail - w tym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007/2010 Beta, Outlook Express, Windows Mail, Mozilla Tunderbird i SeaMonkey, a także usług - m.in. GMail i protokołów IMAP/POP3. Wszelaką zarchiwizowaną pocztę można przeglądać i przeszukiwać (co istotne bez konieczności rozpakowywania archiwum). Zgromadzone w ten sposób dane zapisane mogą zostać za pośrednictwem wbudowanego kreatora na płyty CD/DVD. Dodatkowo oprócz importu poczty MailStore Home pozwala także na jej eksport. I tutaj obsługiwane są najpopularniejsze aplikacje pocztowe, ale również skrzynki pocztowe IMAP itp.

Niewątpliwą zaletą programu jest olbrzymia prostota oraz przyjazny i miły dla oka interfejs graficzny. Brakuje jednak funkcji harmonogramu zadań, pozwalającej zdefiniować automatyczną archiwizację w określonym czasie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkość działania, prostota użytkowania
Jak na razie nie zauważyłem
ocena użytkownika
13.12.2017 13:34 • Recenzja do wersji 10.2.3.12921

Zrobił dokładnie to czego po nim oczekiwałem - skopiował całą skrzynkę mailową z zachowaniem struktury katalogów na dysk do użytku offline. Robienie kopii zapasowej tych danych - banalnie proste. Na razie nie zauważyłem żadnych minusów, ale też nie mam potrzeb robienia żadnych czary-mary, po prostu potrzebowałem solidnej kopii awaryjnej maili.