MailTime - The Email Messenger MailTime - The Email Messenger 0.5.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

MailTime - The Email Messenger to klient poczty e-mail, w którym wiadomości wyświetlane są w sposób podobny do tego, jaki stosowany jest w aplikacjach do SMS-ów, czyli za pomocą swoistych dymków dialogowych.

Do aplikacji możemy "podpiąć" konta pocztowe z takich usług, jak Gmail, Google Apps Mail, iCloud, Yahoo, Outlook, IMAP Mail, AOL, Microsoft Office 365, Hotmail, MSN, Mail.ru oraz QQ. Po wykonaniu konfiguracji, możemy przejść do właściwej pracy z programem.

W ekranie głównym aplikacji znajdziemy listę wszystkich wątków naszej korespondencji e-mailowej, synchronizowanych z konta pocztowego w podłączonej usłudze. Program pozwala skonfigurować więcej niż jedno konto, co może być ciekawym rozwiązaniem dla osób, które do komunikacji korzystają głównie z e-maila. Domyślnie wyświetli się widok tych, które algorytm uzna za najważniejsze, a im dłużej będziemy korzystać z aplikacji, tym lepiej będzie ona grupowała nasze wiadomości. Drugą opcją do wyboru (widoczną w dolnej części ekranu) jest Wszystkie, co rzecz jasna przeniesie nas do listy wszystkich e-maili, wyświetlanych od najnowszego do najstarszego, w kolejności otrzymania. Ostatnia zakładka na ekranie głównym zawiera zaś skrót do naszej książki kontaktów.

Przesuwając maile w ekranie głównym w lewo, wyświetlimy menu do archiwizacji oraz usuwania wiadomości. Z kolei przesuwając w prawo, wyświetli się opcja oznaczenia e-maila jako przeczytanego. Więcej ciekawostek znajdziemy zaś, wybierając dany wątek wiadomości. Wtedy będą one pogrupowane tak, jak grupowane są SMS-y, a więc w charakterystyczny sposób ze swoistymi dymkami konwersacji. Każdą wiadomość możemy kliknąć, wówczas wyświetla się wszystkie elementy, które ona zawiera. Możemy też szybko sprawdzić, jakie osoby biorą udział w rozmowie e-mailowej i ewentualnie dołączyć innych odbiorców.

MailTime - The Email Messenger służy głównie do tego, by lepiej wyświetlać treść e-maili, nie zaś do lepszego organizowania odbieranych i wysyłanych wiadomości. Dlatego warto ją polecić tym, którzy prowadzą długie konwersacje mailowe na jeden temat, wtedy bowiem aplikacja pozwala łatwiej odnaleźć się w ich treści.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!