Masstream Masstream 0.7.0.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Masstream to narzędzie, które pozwala zamienić dowolne urządzenie w przenośny serwer multimedialny z funkcją streamingu, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie zarządzać plikami, a także pobierać je i udostępniać wybranym użytkownikom.

Po zainstalowaniu oprogramowania na danym sprzęcie posłuży nam ono jako narzędzie umożliwiające przesyłanie zawartości za pośrednictwem Wi-Fi. Wykorzystanie domowej sieci bezprzewodowej sprawia, że możemy łatwo i szybko przesyłać nawet duże pliki. Nie bez powodu aplikacja pozwala na ściąganie i wysyłanie pojedynczych utworów oraz całych bibliotek.

Masstream stanowi zatem ciekawą alternatywę dla osób, którym nie do końca odpowiada to, co oferują popularne serwisy, takie jak np. Netflix, HBO GO, YouTube czy wiele innych. Dysponując swoją kolekcją filmów czy innych materiałów będziemy mogli oglądać je w komfortowych warunkach bez konieczności wykupywania subskrypcji.

Co ciekawe, w Masstream możemy aktywować funkcję uwierzytelniania, by uniemożliwić korzystanie z naszej bazy multimediów anonimowym osobom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!